Duyuru

Collapse
No announcement yet.

INSIGNIA OPC ARIYORUM...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• INSIGNIA OPC ARIYORUM...

merhaba,sansımın az oldugunu bılıyorum ama eger bulabılırsem temız ınsıgnıa opc arıyorum....konu hakkında herhangı bır bılgı sahıbı olan forumda paylasırsa sevınırım...

Ynt: INSIGNIA OPC ARIYORUM...

izmirde satılık vardı bi tane ya kırmızı hem de ama adam ilanı kaldırdı :S bi daha koyarsa o izmirdeki güzel bir araç

Yorum

Bayileri e arayın bence.
      Örneğin Odak ...
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

ewet izmir deki kırmızı opc ye teklif te vermistim ama olmadı...güzel aractı...ama noldu bılmıyorum acaba satmaktan mı vazgectı yoksa satıldı mı bı bılgım yok...

Yorum

kaç para teklif etmiştiniz kabul etmedi?

Yorum

valla yuz bın teklıf etmıstım...yuzbes e de cıkardım tahmın edıyorum ama sımdı olsa oder mıyım bılmıyorum...cok sıcaktım o ara ama sımdı kendı arabamı topladım masraf yaptım baya...

Yorum

hala almayı düşünüyor musunuz peki?

Yorum

valla ne desem bilmiyorum,ben 20 yıllık opelciyim,86 da ascona ile basladık vectra a-b-c tüm kasaları kullandım(94 astra gsi icimde uktedir)...insignia opc yi kurtkoyde kullandım cok ıyı bır arac...aslında fazla uzattım alabılırım belkı ewet ama fıyat cok onemlı cunku son sahıbı olma rıskı cok fazla ve su andakı aracım vectra gts ve agır bakım dahıl baya bı toparladım aracı...ınsıgnıa opc olabılır tabııkı...arac hakkında bılgınız var mı?

Yorum

araç 2.8 V6 turbo 325 bg, 435 nm torka sahip sedan ve station gövdesi var, 0-100 5.6 sn, maksimum hız unlimited versiyonunda 270 km/s normal versiyonda 250'de sınırlı, recaro koltuklar var, brembo fren sistemi var. eksoz sesi dehşet flexride'da ekstra bir de OPC diye seçeneği var, yani sport'a ekstra olarak ciddi modifiyeler ile motorunun 500 beygir gücü destekleyebileceğine inanıyorum adaptif 4x4 sistemi mevcut. sistem vw 4motion, audi quattro ve mercedes 4matic gibi çalışıyor, subarudaki gibi sürekli simetrik 4x4 değil, otomatik vites seçeneği var, f1 tipi 6 ileri otomatik. liste fiyatı zannedersem şu anda 186 bin tl sfırı, ama araç dolu geliyor, navi, infinity ses sistemi recaro koltuklarla birlikte, iki opsiyonel donanımı var, birisi sunroof birisi de otomatik vites seçeneği...

Yorum

inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz 2 ci el çok az görülen bir araç zaten tr kaç tane alan oldu oda sır

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

bana gore 0 alınmaz ama kendınız bılırsınız 2 cı el beyaz vardı satılık ızmırde bulursanız kacırmayın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
                        bana gore 0 alınmaz ama kendınız bılırsınız 2 cı el beyaz vardı satılık ızmırde bulursanız kacırmayın
                        beyaz olan sıkıntı kardeşim kırmızı daha iyiydi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
                          inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz 2 ci el çok az görülen bir araç zaten tr kaç tane alan oldu oda sır
                          zafer abi seni yeniden buralarda görmek güzel
                          Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
                          GIBBON

Yorum

eyv onur tşkler sağol

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                              Orjinal yazı sahibi: speed_emre
                              beyaz olan sıkıntı kardeşim kırmızı daha iyiydi
                              katılıyorum...arac hakkındakı bılgıler ıcın saol...ben kırmızı opc hakkında bır bılgınız var mı seklınde sormak ıstemıstım??

Yorum

İşleniyor...
                              X