Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia A2 (Makyajlı) Cosmo Ön Panjur ve Izgara Arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia A2 (Makyajlı) Cosmo Ön Panjur ve Izgara Arıyorum

Merhaba,

Küçük bir tıklatma sonucunda ızgara ve panjur parçalarında kırık ve çatlaklar var. Makyajlı kasada yansanayi bulunmuyormuş. Orjinalin fiyatını aldım, olacak iş değil. Kendim değil de sigortadan yaptırsam bu değerlerle güzel bir hasar kaydı işlenecek. Elinizde kullanmadığınız varsa veya bulabileceğim bir çıkmacı tanıyorsanız yardımlarınızı rica ederim

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Merhaba Rıfat Bey , öncelikle kazanız geçmiş olsun , ucuz atlatılmış şükür. Gelelim ön pancur işine, pancur tamam da bu ızgara işini anlamadım, pancur ızgara ile birlikte (komple) değil mi?
    Yani ayrı ayrı değiller diye biliyorum. Her ne ise, tlf numaranızı özelden bana gönderirseniz yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Esenlikler dilerim.

Yorum

Ankara da Yıldız sanayi sitesinde Güven Opel var. İnternetde arayın hemen bulursunuz. Ellerinde mutlaka vardır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
        Merhaba Rıfat Bey , öncelikle kazanız geçmiş olsun , ucuz atlatılmış şükür. Gelelim ön pancur işine, pancur tamam da bu ızgara işini anlamadım, pancur ızgara ile birlikte (komple) değil mi?
        Yani ayrı ayrı değiller diye biliyorum. Her ne ise, tlf numaranızı özelden bana gönderirseniz yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Esenlikler dilerim.
        Teşekkürler. Malesef panjur her bir çıtası ve ızgara ayrı ayrı satılıyor. Toplamda epey yüksek meblaya geliyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DumanS View Post
          Ankara da Yıldız sanayi sitesinde Güven Opel var. İnternetde arayın hemen bulursunuz. Ellerinde mutlaka vardır.
          Teşekkürler. İlk fırsatta iletişime geçeceğim.

Yorum

Geçmiş olsun dostum. Doğru biliyorsam lego gibi parça parça satılıyor ön panjur, kromajı ayrı ana iskelet ayrı şekilde . Ama öncesinde plastik kaynağı yapan bir yerle görüşsen daha ucuza gelebilir iş.çok gazla kırılma yoksa sadece tırnaklar gittiyse onarabilirler belkii. Çıkmacılara da bakabilirsin ilk etap da olmadı parça parça da toplayabilirsin

Yorum

kenar krom çıtası kırılmış audi panjurunun krom olmasına rağmen onarıldığını gördüm, benzer şey başınıza gelirse mini onarım yapan firmalarla görüşün derim.
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Karaali View Post
                Geçmiş olsun dostum. Doğru biliyorsam lego gibi parça parça satılıyor ön panjur, kromajı ayrı ana iskelet ayrı şekilde . Ama öncesinde plastik kaynağı yapan bir yerle görüşsen daha ucuza gelebilir iş.çok gazla kırılma yoksa sadece tırnaklar gittiyse onarabilirler belkii. Çıkmacılara da bakabilirsin ilk etap da olmadı parça parça da toplayabilirsin
                Teşekkürler. Evet çok parçadan oluşuyor ve malesef benim durumda düşüp kaybolan parçalar var. Pek de tamir olacak gibi değil.

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                    Geçmiş olsun kardeşim
                    Sağol Fatih abi

Yorum

Rıfat Bey kardeşim, pancur işini ne yaptınız, hiç ses çıkmadı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                        Rıfat Bey kardeşim, pancur işini ne yaptınız, hiç ses çıkmadı
                        Henüz yaptırmadım abi. Senin o tarafa da hiç yolum düşmedi.

Yorum

İşleniyor...
                        X