Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia piyasaı düşermi ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia piyasaı düşermi ?

herkese iyi akşamlar değerli arkadaşlar

2016 model max 125000 km 1.6 cdtı sport paket insignia arıyorum

pazarlıklı olarak 380 390 diyorlar sizce yaza doğru piyasa düşermi

not
    2016 da sıfır almıştım 125 e 2020 de 130 a satmıştım

valla şu piyasada yarın bile ne olacağı belli değil
    InsigniaTEAM

Yorum

Piyasada yazılan fiyata bakmayın arayın siz fiyat teklif edin para sizde olduğu sürece aradığınız aralıkta araç bulma ihtimaliniz yüksek. Fiyatlardan kaynaklı araç piyasası hızlı değil şuanda

Yorum

Keşke piyasa düşse de bizde aracımızı ucuzdan satıp üzerine az para ekleyerek başka arabalar alabilsek. Normal zamanlarda yaza doğru piyasa artardı. Yazın herkes gezmek istediğinden midir? Bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post
          Keşke piyasa düşse de bizde aracımızı ucuzdan satıp üzerine az para ekleyerek başka arabalar alabilsek. Normal zamanlarda yaza doğru piyasa artardı. Yazın herkes gezmek istediğinden midir? Bilmiyorum.
          Bu yakıt fiyatlarında yaza gezmek isteyen kişi sayısı epey düşecek gibi görünüyor. Aylar öncesinde hızlı şöförler çoktu şimdi herkes 90-100 arası gidiyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Karaali View Post

Bu yakıt fiyatlarında yaza gezmek isteyen kişi sayısı epey düşecek gibi görünüyor. Aylar öncesinde hızlı şöförler çoktu şimdi herkes 90-100 arası gidiyor
            Valla ben hızlıda değildim ama ocak ayında ilk radar cezamı 104 le yiyince. 15 senedir 110 la gittiğim yolun 82max hız olduğunu öğrendim. %10 barajla 90mış. Polis: abi bilmiyor musun orada radar olduğunu buralıymışsın sen dedi. Dedim biliyorum hatta gördüm radarı ama 110 diye yavaşlamadım bile dedim. Tabela var abi diyo. Dedim 3 şeritli karayolunda 50 tabelası da var dedim. Ona uysak tırlar ezer bizi dedim. Napcaz abi diyo. İlk zamlı cezayı yedim böylece.427tl. Birde plakamı yanlış yazmış düzelttirmeye akşama kadar peşinden koştum radar arabasının. Şimdi çıkıyorum orta şerit 82-90 arası. Araba bile isyan ediyor. 30km yol meğer çok uzunmuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post

Valla ben hızlıda değildim ama ocak ayında ilk radar cezamı 104 le yiyince. 15 senedir 110 la gittiğim yolun 82max hız olduğunu öğrendim. %10 barajla 90mış. Polis: abi bilmiyor musun orada radar olduğunu buralıymışsın sen dedi. Dedim biliyorum hatta gördüm radarı ama 110 diye yavaşlamadım bile dedim. Tabela var abi diyo. Dedim 3 şeritli karayolunda 50 tabelası da var dedim. Ona uysak tırlar ezer bizi dedim. Napcaz abi diyo. İlk zamlı cezayı yedim böylece.427tl. Birde plakamı yanlış yazmış düzelttirmeye akşama kadar peşinden koştum radar arabasının. Şimdi çıkıyorum orta şerit 82-90 arası. Araba bile isyan ediyor. 30km yol meğer çok uzunmuş.
              Bende ilk radar cezamı şehir içinde 62 km hızla yemiştim. haha yıllar geçti hala içime yer etti dert etti. Normalde gündüz çok fazla yolculuk yapmamaya çalışan birisiyim, saat 19.00 dan öncede pek yola çıkmam. Radarlar gece pek aktif olmuyor o yüzden genellikle basa basa gidiyorum bende. Tır konusuna gelince 150 ile beni sollayan scania volvo gördüm kemikli rampalardan aşağıya uçarak geliyorlardı. Bununla geçmiş olsun. Eğer yol sıkıcı geliyorsa ben la havle çekerek gidiyorum kehribar güzelleşti resmen tavsiye ederim

Yorum

İşleniyor...
              X