Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni araç için yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni araç için yardım

Arkadaslar NE zamandır aklımda olan yeni araç alma fikrimi artık faaliyette geçirmek istiyorum... Şimdiki aracım opc görünümlü cosmo 180 bg insignia ve peugeot rcz 200 bg... Şimdi biraz daha üst sınıf bı araç düşünüyorum.. Bu hafta baktığım araçlar .. Mercedes e 250 coupe cdı premium amg 4 matic.. Audi a 5 tdı sline sportpack.. BMW 520d veya 530 d.. Range rover evoque coupe... Camaro 2lt ( bu aracı chavrolet yani Opel bayisi verelim diyor) 2. Eldede 2008 Porsche cayman s.. Bı yardımcı olursanız sevinirim... Çünkü gezdikce kafam iice karıştı ...
    0
    Mercedes e 250 coupe premium 4 matic
    0%
    0
    2008 porche cayman s 3300
    0%
    0
    Camaro 2 lt 3600 cc 312 bg v6 6 ileri otomatik rs
    0%
    0
    Range rover evoque coupe
    0%
    0
    A5 S line
    0%
    0
    Bmw 530d
    0%
    0

Ynt: Yeni araç için yardım

abi yazdıkların içinde ben olsam E250, Evoque, Camaro, Cayman varken diğer A5 ve 520-530'a bakmazdım.
    ama hani modeller hakkında biraz daha detay verirsen teknik veriler, fiyatları vs. daha iyi yardımcı olabiliriz bence.
    bu arada Insignia ve RCZ satılacak mı?
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      abi yazdıkların içinde ben olsam E250, Evoque, Camaro, Cayman varken diğer A5 ve 520-530'a bakmazdım.
      ama hani modeller hakkında biraz daha detay verirsen teknik veriler, fiyatları vs. daha iyi yardımcı olabiliriz bence.
      bu arada Insignia ve RCZ satılacak mı?
      +1 tamamının altına imzamı atıyorum Çağrıcım
      *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Çoşkun Bineklerin var zaten bir tanede jeep al gitsin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi arazi aracım var... 2008 isuzu d max o yetiyo dag bayır bana..

Yorum

Çağrı rcz ve insigniya Dursun satmiycam öteki araçların bilgilerini istemirsin yazıdan şimdi ..

Yorum

Cayman S vaktin gelmis senin
              Ha yakalarsan GTR derim o ayri

Yorum

Mercedes e 250 coupe premium 4 matic fulları olanı zaten bunda başka üstü yok 103.000 Euro.. 2008 porche cayman s 3300 cc 305 bg chrano paket siyah ici bej f1 vites 18 jant 9000 km 78.000 Euro .. Camaro 2 lt 3600 cc 312 bg v6 6 ileri otomatik rs paket 20 jant sunrof f1sanziman 120.000dolar .. Rante rover evoque coupe tek versiyonu var zaten 90.000 Euro..

Yorum

Esas gönülden gecen cayman r ama sıfırını sordum sipariş üzeri 160.000 Euro ... Camaro zl1 de aynı fiyat 30 gunde de teslim ...

Yorum

verdiğin araçlardan farklı olanı bence Camora diğer modeller piyasada çok var göz aşinalığı olan araçlar ama camora piyasada fazla yok diğer bir taraftan ikinci elini düşündüğünde camora zayıf kalır alala sonuç karar vermek çok zor haha haha haha

Yorum

benim önerim 535xd>e350cdi 4matic> a6 3.0tdi olur
                      sportlarda gtr>camaro>cayman olur
                      evoque geç derim yere yakın araç yere yakın adam gibi tehlikelidir

Yorum

Fatih abi camaro 2010 model var 90..000 e verecek hemen hemde transformers paket .. yani araç çok zarar ediyor..

Yorum

Evet eveque çok yere yakın ve ufak..

Yorum

Cayman yakisir temiz ikinci el kelepir
                            Biliyorsun 911 den daha ustun bir yapiya sahip
                            Lakin pazarlama stratejisi kurbani

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Eses
                              Fatih abi camaro 2010 model var 90..000 e verecek hemen hemde transformers paket .. yani araç çok zarar ediyor..
                              Evet benimde düşümcem bu şekilde değer kaybettiriyor yada ikinci temiz bir tane bulmak lazım istiyorsan bulalım

Bu arada anket ekledim lütfen anketten araçları şeçelim

Yorum

İşleniyor...
                              X