Duyuru

Collapse
No announcement yet.

17 '' ile takasa girecek 18'' jant arıyorum, fiyat uygunsa takımıda alabiliri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 17 '' ile takasa girecek 18'' jant arıyorum, fiyat uygunsa takımıda alabiliri

Arkadaşlar benim 17 '' ile değiştirilmek üzere 18 '' jant arıyorum.

Spor olan olursa daha iyi olur.

Ama temiz Cosmo jantınada hayır demem.

Lastiklerle komple takas olacak. Benim lastik ve jantlar 600 km'de. Daha yepyeni.

Uçuk bir fiyat veremem , bana maliyeti hemen hemen 17'' replica jant almak kadar olmalı. Boşta kullanmayan vs. varsa çok iyi olur .

Eğer fiyat uygun olursa direk lastk + jant alabilirim. Teşekkürler.
    İnsignia 1.4 Turbo Elegance Edition ..

Ynt: 17 '' ile takasa girecek 18'' jant arıyorum, fiyat uygunsa takımıda alabiliri

Orjinal yazı sahibi: Doğan_345

Lastiklerle komple takas olacak. Benim lastik ve jantlar 600 km'de. Daha yepyeni.

Uçuk bir fiyat veremem , bana maliyeti hemen hemen 17'' replica jant almak kadar olmalı. Boşta kullanmayan vs. varsa çok iyi olur .

doğan bey genelde takas olayına kimse yanaşmaz, yani 18 jantını verip 17 almaz kimse, o yüzden direk az kullanılımış jant + lastik yada replica jant aramanı tavsiye ederim, 0 replica 18" jant + lastik yaklaşık fiyatları 1900 -2000 civarında alabilirsin, kendi jant + lastiğinide 500-550 civarı saydırıp 1500 liraya bu işi halledebilirsin....

Yorum

Ynt: 17 '' ile takasa girecek 18'' jant arıyorum, fiyat uygunsa takımıda alabiliri

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      Orjinal yazı sahibi: Doğan_345

doğan bey genelde takas olayına kimse yanaşmaz, yani 18 jantını verip 17 almaz kimse, o yüzden direk az kullanılımış jant + lastik yada replica jant aramanı tavsiye ederim, 0 replica 18" jant + lastik yaklaşık fiyatları 1900 -2000 civarında alabilirsin, kendi jant + lastiğinide 500-550 civarı saydırıp 1500 liraya bu işi halledebilirsin....
      bencede en akıllıcası bu olur
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

MERHABA SATILIK BÖLÜMÜNDE VERMİŞ OLDUĞUM 18 COSMO JANT 1000 KM DAHİ YAPILMAMIŞ HANKOOK KIŞ LASTİKLERİNİ BERABER VERİYORUM.BİR İNCELEYİN

Yorum

İnceliyorum.

17 '' spor bir jant en makulu olacak sanırım.
          İnsignia 1.4 Turbo Elegance Edition ..

Yorum

İşleniyor...
          X