Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç tavsiyesi

Kıymetli forumdaşlar linkini attığım araç için ne dersiniz? Araçta bir kusur yokmuş,engelli aracıymış, oğlu engelliymiş ama eşinin adına devretmiş sıkıntı olmaz diyor satışta. En son 58e bırakıyor? Kıymetli fikirlerinize ihtiyacım var teşekkür ederim.
    Sahibinden satılık ikinci el 2011 model Beyaz Opel Insignia 1.6 Cosmo Sports Tourer 61.000 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.

Çok seviyorum SW araçları hele insignia nın ki bir harika. Keşke SIDI motorlarda ve 1.4 lerde de gelse idi. Ama ülkemizdeki SW araçlara olan ön yargı opelin bu araçları getirmemesine neden olmuştur bence. 1 yıl önce o kadar araştırmadan sonra bir tane beyaz 2012 55 binde SW insignia yı almaya niyetlenmiştim. Adamın temiz kazasız lafları ile gittiğimiz expertisden kaza, boya ve hayal kırıklığı ile döndün. Eğer temiz ise ve en az 4-5 sene binerim diyorsan bence kaçırma

Yorum

ST ben de 1 yıl kullandım aynı model aynı kasa. Bence araç kafanıza yattı ise alın. Fiyat fena değil. 55 civarında alınabiliyor. Eğer beklerim derseniz illaki daha düşük km li düşecektir. Sizi üzmeyecek bir araç, Bagaj uzun yollar ve kalabalık aileler için mükemmel. İkinci eli biraz zor gidiyor ama artık eskisi gibi de değil. Her aracın bir meraklısı var.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Teşekkür ederim arkadaşlar ama karar verene kadar başkasına söz vermiş,kısmet değilmiş. 55 60 arası temiz araçlara denk gelirseniz -sw olması şart değil çoğunlukla şehir içi kullanılacak arada uzun yol- haber Verirseniz sevinirim.

Yorum

Merak etmeyin araç gene bizde Ali abi aSya'nın tavsiyesi üzerine alıyorum aracı.( Daha haberi yok ama muhtemelen artık olur ) Bir dönem çok övmüştü tabi ozaman satılık bir sporttourer'ı vardı.Çok övmüştü aklımda kaldı, 2 bisiklet sığıyor arkasına demişti inş sığıyordur Ben size burdan olur olmaz haber veririm. P.tesi hayırlısıyla alıcam aracı. Umarım sizde istediğiniz aracı kısa zamanda bulursunuz.
          Son düzenleme: mazelife; 22.10.2017, 01:23.
          2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

3,5 yıl kullandım satalı çok olmadı.Temizliği ve modeline göre araç iyi.Satışı zor değil a4 qouttro modeli muadili.Sedana göre çok daha fazla dikkat çeken bir araç.(Az sayıda olmasından dolayı,yoksa sedanlarımızda süper) cam tavansız araç almayın.İçi bej olması da ayrı bir hava.Hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin Rabbim.
            "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post
              Merak etmeyin araç gene bizde Ali abi aSya'nın tavsiyesi üzerine alıyorum aracı.( Daha haberi yok ama muhtemelen artık olur ) Bir dönem çok övmüştü tabi ozaman satılık bir sporttourer'ı vardı.Çok övmüştü aklımda kaldı, 2 bisiklet sığıyor arkasına demişti inş sığıyordur Ben size burdan olur olmaz haber veririm. P.tesi hayırlısıyla alıcam aracı. Umarım sizde istediğiniz aracı kısa zamanda bulursunuz.
              Satıcı haber verdi,almışsınız.Sevindim sizin adınıza, güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Forumda olması güzel olmuş. Herşey kısmet.

Yorum

Arkadaşlar,merhabalar,
                18bin kilometrede 2017 model Insignia satın aldım.Siteye üye olarak deneyimleri paylaşmak istedim.İki haftadan beri kullanıyorum,500km yol katettim.Sinyal sesini biraz yüksek buldum.Sesi azaltmanın bir yolu var mı?Sanki bir röle açılıp kapanıyor gibi geliyor.Hepinize sevgiler.

Yorum

Bu devirde temiz kafaniza yatan araç buldunuz mu hiç kaçırmayacaksın gün gün fiyatlar yükseliyor temiz araba azalıyor
                  İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                  2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deepzelan View Post
                    Satıcı haber verdi,almışsınız.Sevindim sizin adınıza, güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Forumda olması güzel olmuş. Herşey kısmet.
                    Teşekkür ederim inş. sizde aklınıza yatan temiz bir araç bulursunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post

Teşekkür ederim inş. sizde aklınıza yatan temiz bir araç bulursunuz.
                      Hayırlı olsun abi, Ali abinin arkasından rekora doğru koşuyorsun sende.

Yorum

Sağol uğurum ali abiye yetişemeyiz biz

Yorum

İşleniyor...
                        X