Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2004 astra h için yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2004 astra h için yardım

insigniateam ailesi bayan kuzenime 2004 model 1.6 astra h easytronic almayı düşünüyoruz 99,000km de 22.500tl fiyata sizce uygun mu
    lpg taktırmayı düşünüyor motoru lpg ye nasıl tepkiler veriyor uyumlu vs görüşlerinizi yazar mısınız
    birde ist odak ta kimi tavsiye edersiniz aracı check up için, ankarada olduğumdan kuzenim ist tek kalıyor güvenilir bir usta olursa iyi olur yardım vs. kuzenim araçtan pek anlamazda

Ynt: 2004 astra h için yardım

fiyatı bana biraz yüksek geldi
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

fiyatı 1 mılyar fazla bana göre. LPG olayı tamamen pert bu aracta aynısından ablamda vardı taktırdı lpg fakat dogru durust rampa cıkamaz oldu araba acayıp boguluyordu.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Lpg için uygun bir kit ve montajı çok iyi bilen bir ustanın yapması şart.Kuzenimde taktırdı Lovato marka kit fakat ilk başta silindir ateşleme sıralamasında hata yapılmış araç iyi çekmiyordu sonra düzeltildi şimdi 1,6 lt 115 hp lpg ile 210 km hız görüyor.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

herkese gorusleri icin tesekkur ederim kuzen araca odak ta check up yaptirmak istiyor orada kimi onerirsiniz

Yorum

teşekkür ederim ne diyelim bir kişi şu odak da birileri ile nasıl iletişime geçeceğim hakkında yardım etmedi gerçekten çok teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Onat89
              teşekkür ederim ne diyelim bir kişi şu odak da birileri ile nasıl iletişime geçeceğim hakkında yardım etmedi gerçekten çok teşekkürler
              Odak Topkapı : Tarık Bey
              Odak Bayrampaşa rda Bey
              Selamlarımızı söylesinler.Ayrıca yarın sabah Topkapıda olacağız birkaç arkadaş,erkenden gelebilirse yardımcı da oluruz
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                Odak Topkapı : Tarık Bey
                Odak Bayrampaşa rda Bey
                Selamlarımızı söylesinler.Ayrıca yarın sabah Topkapıda olacağız birkaç arkadaş,erkenden gelebilirse yardımcı da oluruz
                teşekkürler bülent abi kuzenim öğretmen olduğundan hafta sonu gider gibi en olmadı bana istanbul yolu çıkar finaller var şuan gelemedim bir türlü bayan olmasa dert etmem cidden

Yorum

Ekspertiz mi yaptıracak?
                  Yalnız ekspertiz detaylı yaptıracaksa birkaç saat sürüyor.Yazılı sonuç istenirse ücretide artıyor.Bilginiz olsun...
                  Gelecek olursanız çalıştığım bir cumartesi ise bende gelirim yanınıza 0.532.454.80.32
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

biliyorum 78 tl idi geçen sene araç ta kaza değişen parça vs varmı diye baktırtcaz ben gelirsem zaten forumdan yazarım ama ankarada olduğumdan tam belli değil durum

Yorum

Yok 78 civarı olan yazılı olarak vermedikleri ekspertiz ücreti,şifahen bilgi veriliyor.Yazılı olursa fiyat daha yüksek,nereden biliyorsun dersen,Dragon10-Zafer için yaptırmıştık
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                        Yok 78 civarı olan yazılı olarak vermedikleri ekspertiz ücreti,şifahen bilgi veriliyor.Yazılı olursa fiyat daha yüksek,nereden biliyorsun dersen,Dragon10-Zafer için yaptırmıştık
                        hmm ben ankarada 78 tl ye yazılı almıştım demekki sabit ücret değil

Yorum

bende de aynı aaçtan var ,kesinlikle tavsiye ederim.Şehir içi en fazla 25 krş yakıyor.bence Lpg ye bile gerek yok.benzinde şehir içi ortalama 7.5-8 lt.
                          2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                          2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                          2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: always33
                            bende de aynı aaçtan var ,kesinlikle tavsiye ederim.Şehir içi en fazla 25 krş yakıyor.bence Lpg ye bile gerek yok.benzinde şehir içi ortalama 7.5-8 lt.
                            easytronic te o değeri yakalayabiliyorsanız çok güzel bir değer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: always33
                              easytronic te o değeri yakalayabiliyorsanız çok güzel bir değer
                              evet araç 2004 model , 85000km ve bakımlarını aksatmadan yaptırıyorum.
                              2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                              2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                              2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

İşleniyor...
                              X