Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Iphone 4S

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Iphone 4S

Sevgili abilerim ve kardeşlerim, uzun zamandır beklediğim yeni Iphone tam istediğim gibi olmasada sonuçta piyasaya çıktı ve benim yenisini beklemeye tahammülüm kalmadı Buradaki herkes çevresi olan kişiler. Yurtdışından bu telefonu getirtebilecek olan varmı acaba ? ( Kasım ayında kontratsız olarak Amerikada satışa çıkacak fiyatı 650 dolar) Avrupada satışa çıktı fiyatı ortalama 650€, ama avrupadan alınanlarda tax free olarak paramızın yaklaşık %15 ini geri alabiliriz. Acaba bunu yapabilecek çevresi olan biri varmı, Türkiyeye kimbilir ne zaman ve kaç para fiyatla gelir

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Ynt: Iphone 4S

Onur,

2 hafta önce söyleseydin Fransadan sana getirirdim. Yılbaşından sonra inşallah İspanyaya gidicem. Beklersen ordan sana alırım.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Saol abii , bende inşallah o tarihlerde Almanyada olucam eğer burada ayarlıyamassam bende oradan alırım.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
        Sevgili abilerim ve kardeşlerim, uzun zamandır beklediğim yeni Iphone tam istediğim gibi olmasada sonuçta piyasaya çıktı ve benim yenisini beklemeye tahammülüm kalmadı Buradaki herkes çevresi olan kişiler. Yurtdışından bu telefonu getirtebilecek olan varmı acaba ? ( Kasım ayında kontratsız olarak Amerikada satışa çıkacak fiyatı 650 dolar) Avrupada satışa çıktı fiyatı ortalama 650€, ama avrupadan alınanlarda tax free olarak paramızın yaklaşık %15 ini geri alabiliriz. Acaba bunu yapabilecek çevresi olan biri varmı, Türkiyeye kimbilir ne zaman ve kaç para fiyatla gelir
        2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

İşleniyor...
        X