Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç Tavsiyesi

Herkese Selam

Yaklaşık 1 haftadır otomatik vites dizel bir araç bakıyorum. Sınıf olarak ne küçük sınıf nede büyük sınıf bakıyorum.

Limit : 40.000 TL civarı

Model : 2009-2011 az km yapmış hatasız araçlar

Dizel otomatik istenince opsiyonlar iyice daralıyor.

Benim bulabildiklerim;

VW Polo : DSG'li ( Araç boyutları çok küçük ama dsg cezbediyor)
    Fiat Bravo : İdeal boyutlarda ve donanım seviyesi çok iyi, marka düşündürüyor.
    Peugeot 308: Fransızların yakıt konusundaki liderliği bu aracı düşünülebilir yapıyor fakat göze pek hoş gelen bir araç değil.

Sizin bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz başka araçlar varsa paylaşırmısınız lütfen

Şimdiden teşekkürler

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Ynt: Araç Tavsiyesi

Valla Bravo'nun tasarımına hastayım Ferrariyi andırıyor bana ön kısım bence Bravo alınmalı. Yoksa Polo.
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Polo çok ufak görünüyor ben fiatda tercih etmem doğrusu 308 iyidir fransızlar yakıtda başarılı
      2016 w205 AMG

Yorum

40 bin liraya çok güzel Honda civic elagance alınır full sunroff cruse vs. f1 vites 1.6 125 ps hemde yakıtı çok iyi tabi dizel kadar iyi olamazda dikkatli kullanımda 8 lt anca yakıyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          40 bin liraya çok güzel Honda civic elagance alınır full sunroff cruse vs. f1 vites 1.6 125 ps hemde yakıtı çok iyi tabi dizel kadar iyi olamazda dikkatli kullanımda 8 lt anca yakıyor...
          Alınacak araç kesinlikle dizel olucak abi Benim baktığım araçlar haricinde aklınıza gelen başka model yokmu ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

wala abi fiat öle kötü bi marka degil tasarımı da çok iyi ben olsam fiat derdim...

Yorum

seat grubuna bak ibiza çok çok ii olur al geç sıfır dsg şanzıman ondada var..
              2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
              2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
              2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
              2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
                Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                Alınacak araç kesinlikle dizel olucak abi Benim baktığım araçlar haricinde aklınıza gelen başka model yokmu ?
                o zaman iyi alternatif yine vw gözüküyor ben pejo ve fiattan taraftar değilim kesinlikle kardeşim

Yorum

Ben olsam boş bir vw alacağıma kesinlikle dolu bir dizel seat alırım.aynı motor aynı şanzıman ama çok daha iyi direksiyon çok daha iyi yürüyen .Seat leon veya yeni kasa seat ibizanın fulü.....Belki sıfır bile alınır.....Polo kadar boş bir araba olamaz.peugeout elektriksek sorunlar ve yürüyen sorunları ayrıca sanzıman hiçbir zaman dsg seviyesinde değil.Fiat bravo çok şık bir arab motor da iyi ancak hala yürüyenini ve direksiyonunun geri dönüşünü beğenemiyorum.

Yorum

Km sorun değilse uçuk bir araç var sahibinden de....İlan No#54491730 tek sorun manuel.ve araç tam genç işi yani bana çok uymuyor ihihi ihihi ihihi haha haha haha haha hiho hiho hiho hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Km sorun değilse uçuk bir araç var sahibinden de....İlan No#54491730 tek sorun manuel.ve araç tam genç işi yani bana çok uymuyor ihihi ihihi ihihi haha haha haha haha hiho hiho hiho hiho
                      Yapma Utku abi ya

Yorum

Corollada dusunebilirsin.Toyota sorunsuz bir marka
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Neyi yapmayayım aracı mı gördün? yoksa seatla ilgili dediğime mi diyorsun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Neyi yapmayayım aracı mı gördün? yoksa seatla ilgili dediğime mi diyorsun?
                            Abi gitmeye gitmez km si çok her tarafı oynanmış ses sistemi diye her tarafı ellenmiş yüksek sesten dolayı her tarafı gevşemiştir o arabanın bu kadar km ye kadar başından neler geçti kim bilir bunun temizini bulup güzel bir body kit yeter bu arabaya ama buna beş para verilmez bence...

Yorum

Ya zaten ben de bize göre değil derken bunu demiştim.O zaten işin esprisi.Ben de seat için diyorsun sandım.Bence seat duruken boş vw e binmek hata. Ben seat ıbızadan anormal memnunum. Saetların direksiyon sistemlerinin tepkileri ve hisleri süper.yol tutuşu gercekten cok basarılı.ve donanım olarak dolu......Esas al sana araba 57892710 veya bu 57943480

Yorum

İşleniyor...
                              X