Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tek kapı spor araba dusunuyorum!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• tek kapı spor araba dusunuyorum!

ewet arkadaslar arayıp duruyorum en fazla 13 mılyar butceyle serı bır makına arıyorum! modıfıye yapıcam allah ızın verırse

yapıcaklarım : chıp tunıng , dereceli egzanterik , egzos , hava filtresi , taşlama fln ...

dıs modıfıye konusunda cok ugrasmıcam arabanın durumuna gore hafıf takılcam! bu arabaya en fazla 2 sene bınerım allah nesıp ederse! esas askerden sonra megan rs 2.0 225 bg 0 -100 6.5 sn olan bır araba dusunuyorum temızlerınden!

bu arada bravonun muhtesem sesı var hava fıltresıyle bılen bılır mk1 motorlara modıfıye uygulanıyormus . mk2 ler ıse sorunlumus bıraz bu konu hakkında bılgısı olan varsa yazarsa memnun olurum cok arkadaslar!

sızın tavsıye edebılcegınız baska ne model olabılır araba

ılgınız ıcın tesekkurler sımdıden
    0
    bravo hgt 2.0 147 bg mk1
    0%
    0
    bravo hgt 2.0 155 bg mk2
    0%
    0
    astra gsi sfi motor 156 bg
    0%
    0
    megan coupe f7r 147 bg
    0%
    0
    peugeot 206 gti 136 bg
    0%
    0
    bunların dısında ne olabılır baska :)
    0%
    0

Ynt: tek kapı spor araba dusunuyorum!

kendi fikrim;
    Bravo - gözümde bir değeri yok, isterse 3.0 olsun nedense hiç sevmem ihihi
    Megane coupe - çok eskidi, zaten bildiğimiz reno, Bravo ile aynen yolda görsem dönüp bakmam
    206 - fransız

sadece bu listedekilerden seçim imkanım olsa sadece Astra'yı seçerdim. Opel'e olan düşkünlüğümden değil, arabanın karakteri var, hayran kitlesi var, SFI kırmızı motor efsane. ama temizini bulabilirmisin bilmiyorum
    liste haricinde Civic olabilir fiyatlarını bilmiyorum ama piyasası var, bir Bravodan, megandan daha çok ses getirir. kullanımı da eminim kat kat zevklidir.

ben 13.000 bütçeyle araba alacak olsam ya vosvos toplardım yada 3k Kadett alır arabayı sıfırdan toplardım ihihi
    InsigniaTEAM

Yorum

valla cagrı cok guzel soylemıssınde en fazla 2 yıl bınıcem sımdı bıraz hevesımı alayım dıyorum bu arada bravonun 155 bg 0 - 100 8 sn
      147 lık ıse 8.5 sn guzel yanı!

astrayı bende dusunuyorum sfı sunrooflu fln guzel! asr yazmıs bazıları yok dıyebılıyorum asr yı? yol bılgısayarı dıyolar kac lt yaktıgını fln gosterıyormu? kalan lt yı fln? 2006 astra gtclerde var bu durum eger varsa super

Yorum

Yazdıkların içinde 206 gti seçerdim dışında ise 106 gti yada 306 gti
        2016 w205 AMG

Yorum

anıl kardesım guzel dusuncen vallada coguda o dedıklerın hos gıbı olabılıyor modıfıye konusunda cok ıyıler gercektende kararsızım yanı aslında hepsını kullanmak varya test etmek lazım

Yorum

Bravo yu tek gecerim
            147 hp sahane
            Bundan 12 yil once almistim
            Sesi kadar performansi da o zamanlar icin cok iyiydi
            Zaman cok gecti devir degisti
            Temizini bulmak cok zor
            Bulsan saglam makina yakalamak imkansiz
            Bildigim en etkili modifikasyon o zamanlarda turbo ilavesi idi
            Rahat 180 hp ve 280 nm tork veriyordu.
            CouPe turbo uygulamasi idi
            Karar sizin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: speed_emre
              anıl kardesım guzel dusuncen vallada coguda o dedıklerın hos gıbı olabılıyor modıfıye konusunda cok ıyıler gercektende kararsızım yanı aslında hepsını kullanmak varya test etmek lazım
              Test konusunda üstünlük olarak 106gti bilinen bir gerçek ''chıp tunıng , dereceli egzanterik , egzos , hava filtresi , taşlama fln ...'' uygulamalarından sonra + kilo avantajı olan bir araç resmen avcı olur
              Ve birkaç ses videosu
              http://www.youtube.com/watch?v=LPc9O...eature=related
              http://www.youtube.com/watch?v=1SCan...eature=related
              http://www.youtube.com/watch?v=IgmDH58Md2c
              2016 w205 AMG

Yorum

valla su sesı bıtırıyor adamı resmen coupe dedıgın gıbı 220 beygır oluyo onlarda super serı bır araba ama satmasıda cok zor son sahıbı oluruz gıbı gelıyo bana zaten turbolu coupelerde 20 cıvarı fıyatı benıde asar cok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
                  Test konusunda üstünlük olarak 106gti bilinen bir gerçek ''chıp tunıng , dereceli egzanterik , egzos , hava filtresi , taşlama fln ...'' uygulamalarından sonra + kilo avantajı olan bir araç resmen avcı olur
                  tamam 106 gtıde bakarım tabı ıns patlak olan yoksa

Yorum

benim favorim mg f 1.8 145 hp, alet 900 kilo arkadan itişli, yolda düz gitmiyor.... tek kapı ve cabrio.....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1876064/detay/

Yorum

ewet hasan abı guzel gercektende cok ama satmasıda dusunduruyor benı 206 gtı 106 gtı 306 gtı da bakıyorum dogrusu! saglam duzgun varmı bılemıyorum ımkanlar bıraz kısıtlı olunca arabada zor bulunuyor gercektende!

Yorum

ewet hasan abı guzel gercektende cok ama satmasıda dusunduruyor benı 206 gtı 106 gtı 306 gtı da bakıyorum dogrusu! saglam duzgun varmı bılemıyorum ımkanlar bıraz kısıtlı olunca arabada zor bulunuyor gercektende!

almadan satmayı düşünme derim önce al keyfini çıkar, sıkılınca düşünürsün nasıl satıcağını, ama unutmaki her malın bi alıcısı vardır....

Yorum

dogru soyluyorsun hasan abı eskı bertone var astra cabrıo acaba onlar nasıl 2000 motor sanırım

Yorum

dogru soyluyorsun hasan abı eskı bertone var astra cabrıo acaba onlar nasıl 2000 motor sanırım
                            onlarda güzel ama bütçeni zorluyabilir....

Yorum

94 95 modellerı var dıyebılıyorum astraların cabrıosu ama zor bulunur gıbıme gelıyor benım ıcın onemlı olan motor motora uygun parcalarla modıfıye yapmam lazım fazla pahalı olmadan

Yorum

İşleniyor...
                              X