Duyuru

Collapse
No announcement yet.

18'' lastik arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 18'' lastik arıyorum

gökhancığım mıchelinden şaşma, dunlop biraz sert, brıgstone dunloptan çok daha iyi ama en iyisi, en sessizi michelin, fiyat olarakta 600e filan alınır, iraz daha uygun istersen brigstone"a devam derim, o da 450 civarı.... karta taksit yaparlar....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Orjinal yazı sahibi: emrezxr
      Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      ses yapar mı abi?
      GÖKAN KARDEŞ SES YAPMAZ DİYE BİLİYORUM BENİM Bİ ARKADAŞIM TAKTI BU LASTİĞİ MEMNUnum dedi ama bu ses işi biraz göreceli sende cok ses alıyor dersen kulağına pamuk tıkarsın olur biter ihihi ihihi ihihi
      öhö öhö öhööö pamuk mamuk ne demek

Gökhan bende ki lastiklerin markası ne diye sorsana ?
      markası pamukmu yoksa ihihi ihihi ihihi kulaga dedik heralde kulağaaaa haha haha haha
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

fatıh abi senın ıcın fesat hasan bu lastık 270 senın dedıklerın 600 den baslıyo ya:s
        F30 Sport+

Yorum

fatıh abi senın ıcın fesat hasan bu lastık 270 senın dedıklerın 600 den baslıyo ya:s

fatih abi şuan dunlop kullanıyor, nasıl bi lastik olduğunu en iyi kendisi anlatır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Orjinal yazı sahibi: emrezxr
            ses yapar mı abi?
            GÖKAN KARDEŞ SES YAPMAZ DİYE BİLİYORUM BENİM Bİ ARKADAŞIM TAKTI BU LASTİĞİ MEMNUnum dedi ama bu ses işi biraz göreceli sende cok ses alıyor dersen kulağına pamuk tıkarsın olur biter ihihi ihihi ihihi
            öhö öhö öhööö pamuk mamuk ne demek

Gökhan bende ki lastiklerin markası ne diye sorsana ?
            İlerde lazım olur o pamuk fazla elleşmeyin :P
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

hankok ventus v12 diye bir lastıik var. testlerde baya iyi sonuçlar almış....

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

İstanbul da içerenköy de "Levent spot lastik" diye bir mağaza var , fiyatları çok uygundur , sürümden kazanırlar, ne zaman gitseniz 5-6 araba sırada olur...Sürümleri fazla olduğu için lastikleride hep yeni tarihlidir.
                2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
                  İstanbul da içerenköy de "Levent spot lastik" diye bir mağaza var , fiyatları çok uygundur , sürümden kazanırlar, ne zaman gitseniz 5-6 araba sırada olur...Sürümleri fazla olduğu için lastikleride hep yeni tarihlidir.
                  teşekkür ederim bunu değerlendireceğim telefon v.s var mı acaba?
                  F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                  X