Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Astra H Classic III HB 1.3 Cdti düz vites

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Astra H Classic III HB 1.3 Cdti düz vites

merhaba arkadaşlar
    babamlara yeni bir araç alacağız.. sıfır km araç araştırmasına başladım..
    ben fiat linea tarzı birşeyler bakarken bizimkiler ( eski opelcilik geleneği ) astra classic III dizel için de araştırma yapmamı istediler..
    her ne kadar opel'e tövbeli olsam da 2 kez sıfır astra H almış ve satarken de ciddi zarar etmemiş biri olarak bana da mantıklı geldi..
    bu aralar bayilere uğrayan arkadaşlar olur ise ve şayet zahmet olmazsa astra classic III 1.3 cdti düz vites için fiyat sormalarını rica edeceğim..
    bir kaç bayi ile telefonda görüştüğümde en son 37.900 TL gibi bir fiyat verdiler ve bu fiyatın "dip" fiyat olduğunu söylediler..
    internete baktığımızda fiyat olarak;
    43.554 TL liste ve 39.804 TL lik kampanya fiyatı açıklanıyor..
    ancak malum amiral gemimiz insignia'da ( kendi aracımdan örnek vereyim cosmo + dvd 800 navi ) kampanyalı liste fiyatı 68.739 TL kampanyasız fiyatı ise 73.639 TL olan aracı hangi rakamlara verebildiklerini görünce bu araç için de indirim yolunun daha epey bir açık olduğunu düşünüyorum?
    yardımlarınızı rica ederim..
    teşekkürler..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Ynt: Astra H Classic III HB 1.3 Cdti düz vites

opel astra H full, easytrınic 36.000TL ye aldım 5 ay once

Yorum

Benim bir dostum 2 hafta önce enjoy plus easytronic sedan 35.500 tl ye aldı belki size bir fikir verebilir

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
        Benim bir dostum 2 hafta önce enjoy plus easytronic sedan 35.500 tl ye aldı belki size bir fikir verebilir
        huh hangi bayiden aldı ..?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İzmir'den nereden fiyat aldınız?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            Yanılmıyorsam Antalya antoto

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
              İzmir'den nereden fiyat aldınız?
              mercanlar ve kavuklardan fiyat aldım..
              ancak bu fiyat bana epey yüksek geldi..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                Yanılmıyorsam Antalya antoto

çok çok iyi fiyat;
                astra sedan enjoy plus easytronic için indirim uygulanmış kampanyalı fiyat 41.744 TL
                ve bu rakamın üzerinden yaklaşık 6.000 TL indirim uygulanmış..
                indirim uygulanmış kampanyalı fiyatı 39.804 TL olan classic III hb cdti için de fiyatın yaklaşık 33.600 TL civarında falan olması gerekiyor..
                bu fiyat da 36.000 TL ye mertk nın aldığı easytronic ( şu an kampanya indirimli fiyatı 42.336 TL ) araç ile teyidlenmiş oluyor..
                yani opel TR bana bir kazık daha atmaya çalışıyor hatta o fiyat ile kabul etsem sağlam bir 4.500 TL daha eklenecek insignia nın üzerine..
                yuhh artık.. maad
                aslında şimdi görmek lazım opel TR yi?
                ilk araçta kazıkladığı müşterisini ikinci aracı alırken ( bu arada bilindiği üzere filo indirimi olamıyor gerçek kişi olduğum ve vergi levham olmadığı için ) kazıklamaya mı kalkacak yoksa en azından kazıkladığı müşteri bir tarafa sadık bir müşteriyi memnun etmek için imkanları mı zorlayacak?

Yorum

İşleniyor...
                X