Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fikir alabilir miyim?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Fikir alabilir miyim?

399692522 bu araci p.tesi gününe kadar kalirsa ciddi dusunuyorum.Fiyati artisi eksisi vs yorumlatiniz için teşekkürler....

Ynt: Fikir alabilir miyim?

115 hp insignia almamalısınız.Sebebini forumda kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Tesekkur ederim.Telefondan internete girmeye calisiyorum ve biraz sıkıntı var baglantimda bu yüzden forumu inceleyemiyorum.Bastan sona bi gezinirim.

Yorum

Telden forumu gezmekte zorlaniyorum.Kisaca yazabilir misiniz? Lpg ile ilgili sıkıntı mı yoksa motor gücünün yetersiz olması mi? Hangi motoru tavsiye edersiniz.Teşekkürler

Yorum

Bu motorda LPG'de sıkıntı yok yanlış hatırlamıyorsam. Fakat 115 beygir, 1500 kiloluk bir aracı kaldırmakta zorlanıyor. Araç dolu, rampa çıkıyorsunuz veyahut hızlanma gibi durumlarda ağır kalıyor. Bu yüzden bakacağınz araç kesinlikle turbolu olmalı. Benzinli motorda 1.6 Turbo 180 bg veyahut 1.4 Turbo 140 bg olmalı. Dizel düşünürseniz makyajsız kasa için en düşük 2.0 130 bg, makyajlı kasa içinde 1.6 136bg bakabilirsiniz.

Yorum

En az 1.4 turbo öneririm. Maksat beygir gücünün değil torkun yüksek olması. Araba ağır çünkü.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Uzak durun.
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Teşekkürler yorumlar için.Aramaya devam o zaman...

Yorum

arkadaslar umarim rahatsız etmiyorum.Ama sizden iyi fikir verebilecek yok.İlk ilandan siz ve Çevremdekilerin telkini ile vazgeçtim.Bugün aracimin parasini aldim.399117090 bu ilan için ne dersiniz pazarlik konusunda belliki çok kati biri ama.

Yorum

Lpg takılmış yüksek km araçlardan uzak durun.İlla lpg takacaksanız daha önce takılmamış olanlardan alıp sitede lpg takan arkadaşlardan uygun montaj konusunda destek alın.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Kaputta tavanda bagajda boya yoktur.

Bu cümle ve, 6500 tl masraf AKS' lara kadar değiştirmiş, ( bakım yaptım havasında ) ki aks kolay kolay değişmez. Sol / sağ kazalı olabilir. alttan darbeli olabilir. Hasarkaydı olmaması kaza olmaması anlamına da gelmez.
                      Soldan kazası olup aks değişmiş ise şanzıman'a zarar verme olasılığı da yüksek. Ehlince incelenmeli.

birde;

pazarlik kesinlikle yoktur edenin kalbini kırarım

Sanki tek araç seninki deyip küfrü basasım gelir böylelerine.
                      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar.

Yorum

Bu ilandaki aracın nesi sizi cezbetti anlayamadim.açıklama kısmını okumaya bile gerek yok.50 bine cosmolar varken??
                          2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

İşleniyor...
                          X