Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iNSİGNİA ARANIYOR

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: iNSİGNİA ARANIYOR

Orjinal yazı sahibi: kayhansoylukan
    Arkadaşlar 1.6 turbo Cosmo donanımlı İnsignia arıyorum 50.000 TL gibi bir bütçem var.(+2 -2 oynayabilirim) km en büyük takıntım düşük olması kaydıyla sunroof olmasada olur.
    Afl var olmazsa olmazım aracı alma sebebim neredeyse.1.4 t lerde afl varsa oda olur hatta.
    Bir yanı veya önü arkası komple boyalı olmadığı sürece takıntım yok.
    (aynı aralıklarda 2.0 tdci 2011 mondeoda olur diğer seçeneğim de bu bu araç hakkında olumsuz düşünen arkadaşlarında fikirlerini dinlerim.)
    Kazasız belasız sürüşler.
    Kayhan bey bende ihtiyaçtan dolayı gelecek hafta 2009 1.6 T benzin landirenzo lpg sunrof nav800 afl full +full içi deri bej rengi aracımı satmayı düşünüyordum sanada uyarsa anlaşırız inş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya
      Acık daha durun ben satarım birkaç aya
      Abi ben alıcam arabayı. Sen rahat rahat bin acele etme de merso biraz eskisin
      2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

merco dan sonra benimki kesermi seni?
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ali abi 1.5 dci merso bu büyüttüğüm kadar deil En çok eksikliğini hissettiğim afl için bile insignia alınır. Mersonun pek bi aydınlatması yok Birde sen satıyosan zaten gözün kapalı alınır.
          2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Siyah bir de sunrof yok yine sana gelmez Taner cim
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Duman
              Orjinal yazı sahibi: kayhansoylukan
              Arkadaşlar 1.6 turbo Cosmo donanımlı İnsignia arıyorum 50.000 TL gibi bir bütçem var.(+2 -2 oynayabilirim) km en büyük takıntım düşük olması kaydıyla sunroof olmasada olur.
              Afl var olmazsa olmazım aracı alma sebebim neredeyse.1.4 t lerde afl varsa oda olur hatta.
              Bir yanı veya önü arkası komple boyalı olmadığı sürece takıntım yok.
              (aynı aralıklarda 2.0 tdci 2011 mondeoda olur diğer seçeneğim de bu bu araç hakkında olumsuz düşünen arkadaşlarında fikirlerini dinlerim.)
              Kazasız belasız sürüşler.
              Kayhan bey bende ihtiyaçtan dolayı gelecek hafta 2009 1.6 T benzin landirenzo lpg sunrof nav800 afl full +full içi deri bej rengi aracımı satmayı düşünüyordum sanada uyarsa anlaşırız inş.
              Araçta afl far yok heralde

Yorum

Olmaz olurmu afl farda var dediğim gibi cosmo full.fiyat 49.000

Yorum

ARTIK ARAMIYORUM ŞÜKÜRLER OLSUN ALDIM HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER

Yorum

Hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Resimleri görmek isterim. Nasıl bişey kaç tl...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58
                        Hayırlı olsun güle güle kullanın. Resimleri görmek isterim. Nasıl bişey kaç tl...
                        En kısa zamanda atacağım şu an işlerden çok koptum foruma bakamıyorum 1.6 t 180 hp cosmo hatasız

Yorum

İşleniyor...
                        X