Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 T Cosmo insignia arıyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 T Cosmo insignia arıyorum.

Merhaba arkadaşlar 1 haftadır sahibinden üzerinde gecemi gündüzüme karıştırıp işi gücü bırakıp insignia aramaktayım bütcem en fazla 45 ile 50 bin tl dir. Aradığım araçta sanruf, navigasyon + joystick olursa çok iyi zaten sanruf hariç diğer istediklerim hemen hemen tüm cosmo larda mevcut sadece bir kaç ilanda yoktu. 2010 model ve üstü olursa sevinirim. Araçta boya değişen 1 veya en fazla 2 oda kaput hariç olmalı km 90 bin civarında olur malum geçen gün 130 binde diye 48 bine diyarbakırda satılan hatasız boyasız aracı almadım. Sanırım çok şey istedim fakat inanın çok titizim bu konularda daha önce defalarca mağdur duruma düştüm o nedenle kusurum olduysa affola herkese hayırlı alışverişler dilerim. Bol forumlaşmalar dilerim.

Ynt: 1.6 T Cosmo insignia arıyorum.

Acele etmeyin bu aralar ilanı verilen araç sayısı artacaktır diye tahmin ediyorum.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
      Acele etmeyin bu aralar ilanı verilen araç sayısı artacaktır diye tahmin ediyorum.
      Evet bu yakıt fiyatlarıyla araca binmek gerçekten lüks artık
      2016 - İNSİGNİA - SPORT + STİL PAKET - BEYAZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
        Teşekkür ederim aynı düşüncedeyim açıkcası bakalım kısmet aradığım özellikte bir şey çıkarsada alırım.

Yorum

Bence biraz zor bulursunuz en az 1 ozellikten vazgecersen olabilir ama cunku onumuz bahar arti olarak herkes 1.mtv yi odedi
          İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
          2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roadrunners
            Bence biraz zor bulursunuz en az 1 ozellikten vazgecersen olabilir ama cunku onumuz bahar arti olarak herkes 1.mtv yi odedi
            Kısmet zaten özellikle bu olacak diye bir kaidem yok ama olması benim için iyi olur. Umarım bulurum.

Yorum

Sizin gibi titizlikle bende arıyorum. Favori ilanlarım 70 fazla ama hiç biri tam olarak istekleri karşılamıyor. Ben sizinle ortak isteklerin üzerine bide beyaz renk arıyorum. En büyük sorun tabiki güven. Yazılanlar ne kadar doğru muhatap olmaya değer mi .... Allah yardımcımız olsun.

Yorum

Hayirlisi
                İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

İstemiş olduğunuz özellikte arabam mevcut ama 2009 model. ve fiyatı sizin aralığınızdan yüksek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58
                    Sizin gibi titizlikle bende arıyorum. Favori ilanlarım 70 fazla ama hiç biri tam olarak istekleri karşılamıyor. Ben sizinle ortak isteklerin üzerine bide beyaz renk arıyorum. En büyük sorun tabiki güven. Yazılanlar ne kadar doğru muhatap olmaya değer mi .... Allah yardımcımız olsun.
                    bende siyah veya beyaz düşünüyorum acele etmemek en iyisi günde 15 adet ilan düşüyor en azından siteye acil satıcılarda çıkar bunların içinde o zaman alırız sanırım. Birde en önemli unsur güven dediğin gibi biriyle pazarlığa oturdum tek parça değişen var boya yok dedi adamdan ekspertiz raporunu istedim 1 parça değişen 4 parça lokal boya çıktı adama diyorum boya var yok diyor o rutüş verniktir yav iyide ekspertiz onu boyalı çıkarmış sonuçta olmasa orjinal yazar geçer güven çok büyük bir problem hayırlısı olsun.

Orjinal yazı sahibi: tutkun66
                    İstemiş olduğunuz özellikte arabam mevcut ama 2009 model. ve fiyatı sizin aralığınızdan yüksek.
                    İlginiz için teşekkür ederim 2009 istemiyorum zaten hayırlı satışlar dilerim.

Yorum

2010 ve uzeri sunroof navigasyon vs 45-50 arası?çok sey istiyosunuz bana göre.Allah gönlünüze göre versin.bu arada aracım 130 binde içi 70-80 bindeki çoğu araçtan temizdir.örnek olsun diye söyledim..
                      2010 insignia 1.6t cosmo karbon siyah..

Yorum

Saydığınız özelliklerdeki bir aracı 55 ten aşağı bulamazsınız. Bulsanız bile almayın derim. Hatta 55 e bile sunrooflu 2010 üstü temiz bir araç çok zor. Yinede bulursunuz umarım.
                        İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

İşleniyor...
                        X