Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6tcosmo ariyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6tcosmo ariyorum

Baslikta da belirttigim gibi 1.6 t cosmo paket (2009-2013)arac ariyorum. Sahibindende incelemedigim arac kalmadi. Fakat bulamadim. Temiz aracini satmayi dusunen forumdasimla gorusmek isterim.

Ynt: 1.6tcosmo ariyorum

Hiç ayrılmak istemesem de 2012 1.6 t cosmo aracımı satmayı düşünüyorum. Mart ayında satıp kaskosunu geçtiğimiz mart ayında aldığım araca geçireyim diyordum ama bugün yeni bir araç için anlaştım, insigniam fazlalık oldu, 9.100 km, muayenesi geçen ay yapıldı, dış teknik gri, içi siyah, ekstraları opc direksiyon, mercekli sis farı, geri görüş kamerası, 20 inç jant, irmscher ön panjur, ön ve yan etekler, opc spoiler, flexride, dvd 800. boya, çizik yok. Orijinal panjuru, sis farları vs mevcut. Fiyatı 70.000 lira.
    ,
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Maşallah araba ilkgünkinden daha gıcır

Yorum

Bakimli arac alan yasadi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim gibi ilk kasa hastaları için bu araba kaçmaz.Yeni araç hayırlı olsun ne aldınız ?3008 mi
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Sağolun arkadaşlar, mazda cx3 için fiyatta anlaştık gibi bayiyle. 3008'i çok istedim ama hem ortada araç yok hem de fiyatı uçtu gitti onun da. Cx3 en dolu versiyon power sense, beyaz deri döşemeli 110.000 fiyat aldım oto. dizel motorlu, ayrıca meganımı da takasa veriyorum onlara.

Yorum

Hocam fiyatı özelden yada buradan yazabilirmisin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                Hiç ayrılmak istemesem de 2012 1.6 t cosmo aracımı satmayı düşünüyorum. Mart ayında satıp kaskosunu geçtiğimiz mart ayında aldığım araca geçireyim diyordum ama bugün yeni bir araç için anlaştım, insigniam fazlalık oldu, 9.100 km, muayenesi geçen ay yapıldı, dış teknik gri, içi siyah, ekstraları geri görüş kamerası, 20 inç jant, irmscher ön panjur, ön ve yan etekler, opc spoiler, flexride, dvd 800. boya, çizik yok.
                Irmscher ön panjuru aracın kendi panjur yerini delmeden kesmeden montelemişseniz ve ayrı satmaya niyetiniz olursa ben talibim..
                @Murat
                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

kesmeden delmeden monte ettik, hatta montajını yapan kişi elinde bu panjurun aynısından depoda olduğunu söylemişti. Onu sorayım satarsa size bilgi vereyim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
                    kesmeden delmeden monte ettik, hatta montajını yapan kişi elinde bu panjurun aynısından depoda olduğunu söylemişti. Onu sorayım satarsa size bilgi vereyim.
                    Valla çok makbule geçer. Haber vermeyi unutmayın.
                    @Murat
                    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Tamamdır bugünlerde yanına uğrayacağım zaten. Görüşmek üzere

Yorum

İşleniyor...
                      X