Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARANIYOR - 1.4T / 1.6T Insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARANIYOR - 1.4T / 1.6T Insignia

Arkadaşlar, abilerim. Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Uzun yıllardır kullandığımız Vectramızı satıp yerine bir araç almayı planlıyoruz.

Alabileceğimiz maksimum fiyat 52.000 lira.

İnsignianın özelliklerinin tamamını biliyorum sayılır ancak tercih olarak bir iki birşeyler sıralamak istiyorum.

Manuel vitesli, tercihen açık renkli (Beyaz/Füme), titiz kullanılmış ve bakımı aksatılmamış, 80-100 bin kilometre civarında, kazasız bir araç arıyoruz.

Forumumuzda satılık bölümünü gezdim ve gözüme 2 tane Insigniayı kestirdim. Ancak yine de haricen satmayı düşünen varsa bana bu konu altından veya özelden ulaşabilir.

Belki yeri değildir ama, yine aynı kriterlerde 2009 model ve üstü 1.4TSI Jettası veya 2007 Model ve üstü Passatı olan abilerim varsa, yine bana yazabilirler.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar
    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Ynt: ARANIYOR - 1.4T / 1.6T Insignia

Yusuf merhaba,

Ankara üyeleri olarak içimizde bir arkadaşımızın aracı satılık ve Türkiye deki en temiz insignialardan biri. Km side 55 binde olması lazım. Düşünürsen iletişime geçebilirsin. Numarasını özelden yazarım.
    İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
      Yusuf merhaba,

Ankara üyeleri olarak içimizde bir arkadaşımızın aracı satılık ve Türkiye deki en temiz insignialardan biri. Km side 55 binde olması lazım. Düşünürsen iletişime geçebilirsin. Numarasını özelden yazarım.
      Abi merhaba, tabii ki düşünülebilir ancak forumda konusu ya da sahibindende ilanı varsa arabayı fotoğraflarıyla incelemek isterim.

Babama da göstereceğim için babam görmediği arabayı almaz
      Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Selamun aleyküm. Sağolsun, Özgür arkadaşımın da bahsettiği kişi benim.
        06YET58 benim aracım. Detaylar için özelden numaramı yazıyorum, burada satılık bölümünde ilan mevcut... Hem aramıza whatsup grubumuza katılmış olursun , hemde almasanda gelir aracımı incelersin.

Yorum

06 yet 58 plakalı aracın akıbeti nedir ?

Yorum

Türkiyedeki en temiz insignia olduğuna dair kalıbımı basarım .. Özellikle klima kapaklarına kadar pedallarına kadar diş fırçası ile temizlenir, en az 4 paspas kullanır, boya koruması vs itinayla yapılır... uzun zamandırda ikinci aracını aldığı için arkadaş insigniası kapıda yatıyor.. bunları geçtim en ufak darbesi hatası çiziği yoktur aracın.. gönül rahatlığıyla alıp sorunsuz yıllarca sürebileceğiniz bir araç..
            1.6 Turbo 180 hp Cosmo - Flexride - DVD 800 (2012)
            -
            1.4 TSI 160 hp DSG VW CC - Exclusive (2015)
            -
            2.4 D5 185 hp Volvo XC90 (2006)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58
              06 yet 58 plakalı aracın akıbeti nedir ?
              Araç duruyor. Evde kapıda yatıyor. Yeni kasa istediğim için satacağım... Zaten 2 aya yakındır ilanda da yok...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ua731
                Türkiyedeki en temiz insignia olduğuna dair kalıbımı basarım .. Özellikle klima kapaklarına kadar pedallarına kadar diş fırçası ile temizlenir, en az 4 paspas kullanır, boya koruması vs itinayla yapılır... uzun zamandırda ikinci aracını aldığı için arkadaş insigniası kapıda yatıyor.. bunları geçtim en ufak darbesi hatası çiziği yoktur aracın.. gönül rahatlığıyla alıp sorunsuz yıllarca sürebileceğiniz bir araç..
                Sağol kardeşim, eyvallah

Yorum

Insallah satilir guzel arabaymis
                  İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                  2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

İşleniyor...
                  X