Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu araç hakkında bilgisi olan varmı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bu araç hakkında bilgisi olan varmı?

Admin arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Bu ilandaki araç hakkında bilgisi olan varmı acaba?Mesaj attım muayene tarihleri kilometreyle tutarlı.Serviste bakıma girmiş hep.Aradığım özelliklere sahip.Cam tavan dışında.Lpg yok araçta.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32234772/detay
    1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Ynt: Bu araç hakkında bilgisi olan varmı?

Akıllı süspansiyon nedir yaw Eğer flexride kastediyorsa bu araçta flexride yok sallamış arkadaş.Ve fiyat çok uygun geldi bana araç kazalı olabilir dikkat etmek lazım.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

kimin yazdığını görmek için ekranı kaydırmam gerekiyor telefonda, cümlenin sonunda dikkat etmek lazımı görünce kesin ali abi (aton) yazmıştır dedim
      2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Takas fiyatında uçmuş adam

Yorum

nakit olarak almayı düşünüyorum.fiyat olarak 45500 konuştuk.bagaj kapağı ve sağ arka çamurluk değişmiş.sol ön çamurluktada lokal boya var.park sensörlerinden bir tanesi arızalı olduğu için hiçbiri çalışmıyormuş(bundan emin olamadım.)içerde arka sol perdenin tırnağı kırılmış.onun dışında kozmetik bir problemi yok.son muayene kilometrelerine göre şu anki kilometre tutarlı.içi genel olarak temiz kullanıulmış tuşlarda direksiyonda bir sıkıntı göremedim.son aşam servise götürüp kayıtlarını ve şu anki durumunun masraflarını öğrenmek kaldı.Sizce rakam olarak bu söylediğim duruma göre nasıl araç ?

Yorum

Aracın ederi 45 bin max eder, sport tourer güzeldir lakin 2. eli çok zayıftır kimsede gücenmesin,sağ arkadan kazalı darbeli bir araç bence başka araçlara bakın derim
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...47175321/detay
              Bu araç çok çok daha mantıklı tek parça boya var lastikler yeni bi lastik alsanız min 2000 tl tutacak zaten aracıda 43 e düşürseniz size 41 bine gelicek kırık çıkık bozuk olan sensörlerede bi 500-1000 harcasanız bu size 40 a gelir hem daha az kmli hemde kazasız
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

insignia da park sensörü arızalı ve fiyatı düşük araçtan her zaman uzak durmuşumdur. bence bu araç kazalı çok belli. kazali diye araç alınmaz mı alınır. ama fiyat indirimi iyiyse alınır. birde ön koltugun altında airbag kabloları var onları şiddetle kontrol edin. airbağ sorunu yaklaşık 5-8 bin tl arasında. ön park sensörü 6 lı model sol ve sağ ayrı ortadaki 4 tanesi aynı. sağ ve sol olanların adet fiyatı 350 tl diger 4 tanenin ve arkadakilerin adet fiyatı 150 tl kablo demeti 150 tl gibi bişey. bence 5 bin fazla ver başka araca bak kazasız olsun

Yorum

Aynı model bende de var. Kadir Kardeşimin her cümlesine ilaveten LPG li ve 100.000 km üstü olması da ayrı bir negatif yönü.Bu fiyata satılacak araç değil.Aracın temiz ise 2.eli de çıkar.Ama bu arkadaş ucuz ucuz aylarca yazsa alıcı bulamaz.
                  "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Kadir imza fotoğrafın harika olmuş

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Araçların fiyatlarını öldürmüşler... ilan içerikleri çok yetersiz, vatandaş arabanın özelliklerini açıklamaya üşenmiş; 'Özellikleri saymakla bitmez' yazmış geçmiş. Enteresan vallahi.. Fiyata gelince 55 üzeri yazanları görüyor millet sonra 45 yazana bakıp bu araçlar niye bu kadar ucuz diye düşünüyor.. Vardır illa bir kusuru deyip ilgilenmiyorlar. Araçlarda dip fiyata elde kalmanın acısıyla aylarca ilanda duruyor. Tamamen ticari mantık hatası...

Kadir sağolsun gerekli açıklamayı yapmış. Katılıyorum.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Cosmo Plus??? haha Yok öyle bir kovboy...
                        Akıllı süspansiyon??? Aradığınız kovboya hala ulaşılamıyor...
                        Ben o navigasyonun da orjinal olduğuna pek emin değilim... Benden söylemesi.
                        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar.servise götürüp bi geçmişini sorgulayıp,şu anki masrafları nelerdir çıkarttırmayı düşünüyorum.İnşallah 2-3 sene binmek gibi bir düşüncem var.Bütçe olarak bana yakın olduğu için cezbetti beni araç.

Yorum

Aracı takas yapmayı düşünmüyorum demek yerine araya 11.000 tl fiyat farkı koymakta ayrı bir ticari düşünce olmuş
                            İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

İşleniyor...
                            X