Duyuru

Collapse
No announcement yet.

30000 Türk lirasına kadar dizel araç aranıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 30000 Türk lirasına kadar dizel araç aranıyor

Evet arkadaşlar yakın bir dostuma 30 bin liraya kadar araç arıyoruz,dizel km 120 bini geçmemiş ve istanbul içi.
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Ynt: 30000 Türk lirasına kadar dizel araç aranıyor

Burda bizim bi arkadaş satıyordu. C4 60bin km. Hatta ben bile düşünüyordum ama düşünmeye fırsat kalmadan araç 1 günde satıldı. İstanbul dışı ama temiz ilk sahibinden, alınacak bir araçtı.
    Satılmış gitmiş ama içimde kalmasın yazayım dedim Gönlünüze göre hayırlısını bulursunuz inşallah.
    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

2006 sonrası dizel makyajlı Megane uygun olacaktır. Araç tam bir Türkiye arabası. Euro 3 motoru aman aman mazot seçmez. Yerden yüksek ve güvenlik donanımı boldur. Şehir içinde çevik, şehir dışında rahattır yormaz. Tek sıkıntısı alanlar baya kullandıklarından temizini bulmak zormuş. Benim eski arabamdı kıyıp satamadım şimdi kardeşim kullanıyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

yerinde olsam b segmenti bakarımc sınıfı 30 bine alçağı arabaya bi 30 bin lirada masraf eder
        F30 Sport+

Yorum

1,3 D. Linea. Hem Gidiyor Hem de Çok Cimri. 2 Elinde de Zarar Etmez. Ancak Araç Kiralama Şirketinden Çıkmamış Olmasına Dikkat, Onlar da Çok Tercih Ediyorlar.

Yorum

Bende yakın bir arkadaşımzıa 35 - 36 bine kadar dizel bakıyorum. Konu kirliliği olmasın diye bura iliştireim mesajımı.
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Kadir sen de bunu soruyorsan durum vahim demektir, araba yok demekki
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                Kadir sen de bunu soruyorsan durum vahim demektir, araba yok demekki
                Aynen öyle çağrıcım uçmuş fiyatlar
                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

F10 Msport

Yorum

2006 ghia sedan focus 140000 değişensiz boyasız satabilirim babamla konuşmam lazım ama önce
                  2010 VW Jetta 1.4 TSI DSG Comfortline.
                  2012 Insignia 1.4T Teknik Gri +18" Jant + Sunroof+Navimaster Multimedia (Satıldı)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sakdag
                    2006 ghia sedan focus 140000 değişensiz boyasız satabilirim babamla konuşmam lazım ama önce
                    Olabilir

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                    X