Duyuru

Collapse
No announcement yet.

alınık insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• alınık insignia

Aracımı 2.el alacağım kısaca burada yazayım kriterlerimide olurda marttan yadan nisandan sonra satma niyeti olan varsa bilgisi olur en azından
    Öncelikle olmazsa olmazları yazayım
    1.cosmo donanım istiyorum(180hp)
    2.renk füme yada lansman rengi gibi yada koyu gri tarzı olucak(beyaz,kırmızı,sihah,açık gri olmuyacak)
    3.iç döşeme kibo ağacı krem döşeme versiyonu olucak
    4.dvd800 olucak(alternatif fly audio filanda takılı olabilir bu konu gelişiyor o yüzden kararım değişebilir)
    şimdide tercih nedenim olacak +ları önem sırasına göre yazayım(bunlardan 1/2 en fazla 3tanesi bile olsa benim için fazlasıyla yeterli olucak ama illakide olsun demiyorum)
    1.18ve üstü alaşım jant
    2.flex.şase
    3.ısıtmalı soğutmalı koltuk
    4.infinity ses sistemi
    5.sunroof

Ynt: alınık insignia

sıfır sıparısı gıbı olmus ıns bulrsunuz dıledgnz aracı

Yorum

harbiden fabrikaya yaptırtıo gibi olmuş haha haha bu özelliklerde varmıdır vardır tabi ama varsada çok az vardır oda satılık mıdır ??

Yorum

toplama bilgisayar gibi,toplama araba olmuyor mu? Plazalarda oem bölümü falan olsa iyi olurdu )))
        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enteresavar

1.cosmo donanım istiyorum(180hp)
          2.renk füme yada lansman rengi gibi yada koyu gri tarzı olucak(beyaz,kırmızı,sihah,açık gri olmuyacak)
          3.iç döşeme kibo ağacı krem döşeme versiyonu olucak
          4.dvd800 olucak(alternatif fly audio filanda takılı olabilir bu konu gelişiyor o yüzden kararım değişebilir)
          şimdide tercih nedenim olacak +ları önem sırasına göre yazayım(bunlardan 1/2 en fazla 3tanesi bile olsa benim için fazlasıyla yeterli olucak ama illakide olsun demiyorum)
          1.19ve üstü alaşım jant
          2.flex.şase
          3.ısıtmalı soğutmalı koltuk
          4.infinity ses sistemi
          5.sunroof
          --Cosmo +
          --Teknik Gri +
          --İç Döşeme (Piano Black) -
          --DVD800 +
          --Jant (18")-
          --Flexride Şase +
          --Isıtmalı Soğutmalı Spor Deri Koltuk +
          --Infinity Ses Sistemi -
          --Sunroof +

Özel üretim. Bu opsiyonlar için 3 ay bekledim. Aradığın aracı bulman çok zor.
          [center]
          2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

zaten üstteki maddeler hariç esnek davranmamın nedenide bulunması dahada zorlaşmasın diye .Ayrıca araç özel üretimden bana gelecekmiş gibi bir posizyonda cidden bende bu yüzden 2.elde kumpasa yatmış durumdayım.Ayrıca zamanımda çok seneye nisana kadar yolu var nasılsa bu arada elbet bişiyler çıkar diye tahmin ediyorum.Cosmo donanım bulmak kolay+180hp de artık standart+dediğim dış renk seçenekleride fazlasıyla tercih ediliyor biride zaten lansman rengi+iç döşeme krem istiyorum sadece bunda sıkıntı yaşayabilirim sanırım+dvd 800içinse buradaki sistemleri görünce çokta önemli değil diyebilirim.Ama diğer seçeneklerim illaki olsun demiyorum zaten olursa artısı kabulümüzdür ,tercih sebebimizdir

Yorum

hayırlısı ama bu donanımla satılık araç bulsanız dahi fiyatı da çok uygun olmayacaktır kanımca..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corail
                hayırlısı ama bu donanımla satılık araç bulsanız dahi fiyatı da çok uygun olmayacaktır kanımca..
                birtane dştü zamanında uygun fiyata cosmo+dvd800+tekni,k gri hatasız vs. yazıyodu çok acil dite araba.comda 2/3hafta önce 53bin gibi bir fiyat yazmıştı aradığımın akşamı hemen satılmış bazen düşüyor kişilerin sıkışıklığına göre.Bende bir zamanlar yeni civic çıktığı zaman sıfır alıp özel nedenlerle acilen satmam gerektiğinde 10bin km bile olmamış aracımı değerinin çok altına vermiş biriyim allah kimseyi düşürmesin böle durumlara inanın çok zor bir durum.Neyse bu işler nasip meselesi umduğum donanımda çıkar bişeyler işallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                  toplama bilgisayar gibi,toplama araba olmuyor mu? Plazalarda oem bölümü falan olsa iyi olurdu )))
                  ihihi ihihi ihihi

Yorum

bende malesef artan benzin fiuyatlarını göz önüne alarak insgnia hevesimde kursağımda kalarak farklı bir araca önelmek zorunda kaldım.Yani artık insnia aramıyorum malesef..genede bu araç içimde bir uhte olarak kalacak çok gezen biri olarak

Yorum

O zaman bu başlığı yönetimin kaldırması gerekiyor.Gereksiz kalabalık yapmasın.

Yorum

hayırlısı olsun.. ama 1.6 T değilde 2.0 130 HP dizel otomatik vites seçeneğini de düşünebilirsiniz bence hem dizel hem otomatik hem de İnsignia şu an fiyatları da oldukça uygun ve yine rakipleri arasında oldukça iddialı haliyle.. yine de siz bilirsiniz, karar sizin.. saygılarımla

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

bence hocam bunu direkt bayiden al

Yorum

İşleniyor...
                          X