Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çıkma 20 jant lasman jantı arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Çıkma 20 jant lasman jantı arıyorum

Arkadaşlar merhaba,

20 inch çıkma lansman jantı arıyorum.Eğer elinizde böyle bir ürün varsa bilgilendirme yapabilirmisiniz. Ayrıca elimde 18 inch orijinal 5 kol jant var takasda düşünülebilir.

Ynt: Çıkma 20 jant lasman jantı arıyorum

Orjinal yazı sahibi: Super_nova
    Arkadaşlar merhaba,

20 inch çıkma lansman jantı arıyorum.Eğer elinizde böyle bir ürün varsa bilgilendirme yapabilirmisiniz. Ayrıca elimde 18 inch orijinal 5 kol jant var takasda düşünülebilir.
    Merhaba...

20 inçlik lansman jantları gerçekten çok estetik duruyor ve arabanın havasını değiştiriyor.Ancak dezevantajları konusunda sizi uyarmam gerekiyor..

Herşeyden önce lastiklerin yanak yüksekliği Türkiye şartları için çok az..Lastikleri yüksek basınçta tutmak zorundasınız..Buda sert süspansiyon ve konforsuz sürüş demek..Çukurlara düşerseniz janta ve lastiğe zarar verme olasılığınız çok yüksek..Lastikler sık balon yapar ve eskitemeden değiştirmek zorunda kalırsınız..
    Ayrıca 20 inç lastik fiyatları 18 inçliklerin 2 katı civarında..Bir diğer önemli husus ise 20 inç jant kullanımında debriyajınızın erken biteceğidir..

Ben de bu sebeplerden dolayı 20 inç jantlardan vazgeçmiştim..

Selamlar..
    2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

İşleniyor...
    X