Duyuru

Collapse
No announcement yet.

- TEMİZ İNSİGNİA ARANIYOR ! -

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: - TEMİZ İNSİGNİA ARANIYOR ! -

Orjinal yazı sahibi: SivaslıBerat
    Abiler noluyor burda ya sakin sakin.
    tonyhawk abin dalga geçmeye çalışmış benimle de başarılı olamamış ama...
    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Sıkıntı yok be abilerim ayrıca dalga geçmek ne size nede bana birşey kazandırmaz sadece insana karşısındaki için kişiliğini öğretir.

Yorum

Sıkıntı yok be abilerim ayrıca dalga geçmek ne size nede bana birşey kazandırmaz sadece insana karşısındaki için kişiliğini öğretir.
        Çok iyi anlatmışsın olayı,tebrikler...
        2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tornado
          Çok iyi anlatmışsın olayı,tebrikler...
          saol abim

Yorum

Sen de sağol,hepimiz sağolalım...

Yorum

ben senınle ne dalga gecıcem bana model yukseltecek adam demıssın kendındede 2009 model var onu satalım demıssın o komıgıme gıttı yanlıs anlama potansıyel musterını kaybetmene gonlum razı olmaz canım kardesım ayrıca sevıyeyı dusurup anlayısın kıt felan yanlıs kelımeler.sızın gıbı elıt kendını uyanık sanan kısılere yakısan bır cumle olmamıs arabayı satamayınca bunalıma mı gırdın anlamadım kı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                ben senınle ne dalga gecıcem bana model yukseltecek adam demıssın kendındede 2009 model var onu satalım demıssın o komıgıme gıttı yanlıs anlama potansıyel musterını kaybetmene gonlum razı olmaz canım kardesım ayrıca sevıyeyı dusurup anlayısın kıt felan yanlıs kelımeler.sızın gıbı elıt kendını uyanık sanan kısılere yakısan bır cumle olmamıs arabayı satamayınca bunalıma mı gırdın anlamadım kı
                Arkadaşım anlayışın kıt işte senin, sana: "Model yükseltecek adam." diyen ben değilim. Onu diyen Bigbrother rumuzlu arkadaş.Sana yazılan mesajları iyi oku,anla,yorumla,değerlendir sonra laf at diyorum ama onu da anlamamışsın sen. Sana bir şey filan yazmadım ben,arabayı satışa ayın dördünde koydum ,daha beş gün oldu beş yıl değil . Bunalımda değilim yani,aklım başımda Allah'a şükür.Aracım da özürlü filan değil,kapı gibi bak plakam da açık,resimlerinden de anlayabilirsin...Kızdığım şey ben sana bir şey yazmadan muhahalarla filan dalga geçmendir. Sana bir şey yazmayan adama muhahalar filan,seviyeyi düşüren sensin. Elitim doğru,uyanağım da,en azından bana bir şey yazmayanlara başkalarının yazdığı bir mesaj yüzünden dalga geçervari cevap yazmıyorum senin gibi ve seviyeyi düşürdün de demiyorum... Dil çıkarmak gibi çocukça davranışlarda da bulunmuyorum. Yapman gereken kimin sana ne yazıp kimin ne yazmadığına bakman ve haksızsan özür dilemendir.Hem suçlusun hem güçlüsün birader... urock

Yorum

ya canım kardesım benım orda gulmemın nedeni sen demıssın baskası demıs konuyu sapıtma bır usttunde benım msj ım var sen hemen altına bı lpg var dıye benımkısı olur demıssın ona guldum nıye alındınkı cocuksu tavırlar ıcındeysem olayın bıraz yumusaması ıcın daha senın kadar buyuyemedım kusura bakma bu kadar cıddı bır olaya senın gıbı cıddı bakamıyorum.bu kadar anti sosyal bı yapıda oldugunu tahmın edemedıgımden mesafelı davranmadım ayrıca sen o aracı zor satarsın 5 gun degıl 5 ay bıle beklersın hadı hayırlı beklemeler ayrıca senden ozur dıleyecegıme formdan atsınlar daha ıyı
                  muhaha muhaha muhaha muhaha ya bak bunada kızarsın sen ya cocuk ıste ne yapsa yerıdır de gec elit insan seni muhaha muhaha muhaha muhaha

Yorum

tonyhawk ve tornado üyelerimiz günaydın hayırlı perşembeler küçük mesajlar takılmayalım keyifli forumlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatıh abı son msj ımı attım takılıyoruz ıste abı sorun yok ama formdan ne kadar alıngan adam var onu anladık bunlar hep arabayı satamamadan oluyor abi oyle stres oluyor ınsan

Yorum

Streslik bir şey yok her şey nasip kısmet Allahım her şeyin hayırlısını bize nasip eylesin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tonyhawk
                          ya canım kardesım benım orda gulmemın nedeni sen demıssın baskası demıs konuyu sapıtma bır usttunde benım msj ım var sen hemen altına bı lpg var dıye benımkısı olur demıssın ona guldum nıye alındınkı cocuksu tavırlar ıcındeysem olayın bıraz yumusaması ıcın daha senın kadar buyuyemedım kusura bakma bu kadar cıddı bır olaya senın gıbı cıddı bakamıyorum.bu kadar anti sosyal bı yapıda oldugunu tahmın edemedıgımden mesafelı davranmadım ayrıca sen o aracı zor satarsın 5 gun degıl 5 ay bıle beklersın hadı hayırlı beklemeler ayrıca senden ozur dıleyecegıme formdan atsınlar daha ıyı
                          muhaha muhaha muhaha muhaha ya bak bunada kızarsın sen ya cocuk ıste ne yapsa yerıdır de gec elit insan seni muhaha muhaha muhaha muhaha

Kendi yazdıklarınla bile çelişiyorsun üstteki mesajda benim dediğimi söylerken alttaki mesajında o dedi bu dedi meselesi değil konuyu sapıtma diyorsun,sapıtan sensin işte anlayışın kıt senin. Antisosyallik ne demek onu da bilmezsin sen. Ayrıca benim arabamın satışından sana ne kardeşim. Niye dert ettin bu kadar?İstersem satarım istemezsem satmam sana mı soracağım satılıp satılmayacağını? Olayı yumuşatmaya çalışan adam kahkahalık şeylerle yumuşatmaz. Herkes senin gibi çocuksu değildir,ciddi olabilir. Yazdıklarınla benim yazdıklarıma verdiğin cevaplar senin ne olduğunu gösteriyor zaten. Ben de seni ciddi bir adam sanmıştım,çok cıvıksın. Anlayışın da kıt zaten. Hala sapıtıyorsun,sırf bana cevap vermek için saçmalıyorsun. 5 ay beklermişim hayırdır yaran mı var ? İşte ne kadar düşüncesiz ve sallapati bir insansın buradan belli zaten. Özür dilemek senin neyine zaten ,o bir erdemdir ve cıvıklarda bulunmaz.Bir de iyi niyetli, bir adam yok 5 ay beklersin,yok zor satarsın... gibi fesatça cümleler kurmaz,a "İnşallah satılır kardeşim". gibi yapıcı mesajlar yazarsın.urock

Yorum

Karşılıklı polemik yüzünden konu kitlenmiştir police

Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                            X