Duyuru

Collapse
No announcement yet.

18'' 19'' inç jant lastik lazım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 18'' 19'' inç jant lastik lazım

elimde 17 jant lastik var takas olsa benm için daha iyi olur...

Ynt: 18'' 19'' inç jant lastik lazım

elimde 18'' cosmo 4000 km nokian kış lastikleriyle satılık var .Takası düşünmüyorum bilginize

Yorum

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz ?
      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

ben adanada oturuyorum o yüzden kışlık lastik lazım değil bana...bu arada fiyat olarak ne düşünüyorsun abim...

Yorum

eğer 17lik alıcı varsa araç 4000 de jantıda lastiğide sıfır 2sini beraber satabilirim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xsalty_06
            fiyat olarak ne düşünüyorsunuz ?
            pmden yazdım

Yorum

Forum'a satış ilanı verme amacıyla üye olmak yasaktır, mesajınız kaldırılmıştır.

Yorum

Satış ilani değil alış ilanı veriyorum ben bilader...oturup seninle baş başa konuşmamı mı istiyosun...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur
                  Satış ilani değil alış ilanı veriyorum ben bilader...oturup seninle baş başa konuşmamı mı istiyosun...
                  Hitap ettiğiniz üyenin mesajı Yönetim tarafından düzenlenerek yazılmıştır,
                  kendisi konu içerisinde kendi satış ilanını eklemesi dolayısıyla mesajı düzenlenmiştir.
                  Mesaj içeriği ne olursa olsun üyelerle tartışma içine girmek yerine yöneticilere bildirmeniz yeterlidir.
                  Tartışma çıkaracak mesajlar yazmamaya özen gösteriniz.

Yorum

Hocam ortada bi hakaret var...yazılana bakarmısınız foruma satış ilanı verme amacıyla üye olmak yasaktır...sanki ben sadece satış için foruma üye olmuşum...başka bi dille anlatsın yada bi kusurum olduysa sylesin amenna..ama bu yazdığının açıklaması yok..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur
                      Hocam ortada bi hakaret var...yazılana bakarmısınız foruma satış ilanı verme amacıyla üye olmak yasaktır...sanki ben sadece satış için foruma üye olmuşum...başka bi dille anlatsın yada bi kusurum olduysa sylesin amenna..ama bu yazdığının açıklaması yok..

Ortada yanliş bi anlama var sanırım, yönetimin uyarısı senin için değil,iletileri iyi okursan başka bi üyenin iletisine uyarı yapıldığını görürsün...

Yorum

) yok abi arkadaş yönetime kızmamış o arkadaşın öyle bi mesaj yazdıgını sanmış ama o mesaj yönetim tarafından editlenen bi mesaj yani hakan kardeşim yanlış anlamış biraz
                        2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Hasan abi yorum drek benim üzerime yapıldı heralde..bya abi şimdi şyle syleyim biz aracı aldık..aldıktan sonra öyle bi araştırma icerisine girdik ve ne konu hakkında bilgi edinmek istiyosak hep insignia team karşımıza çıktı dedik bi kayıt olalım ne var ne yok burda...işin açıkçası kayıt olduktan sonra sadece biz insignia almışız oda arabanın üstünde insignia yazıyo...bi dünya opsiyon vs vs varmış ama bilmiyoruz vel hasıl bi 18lik jant dedik alalım saolsun forumdan bi arkadaştan aldım..onun dışında 17lik lastik jantım boşa düştü satayım dedim bi onu satiliga ckardim...çk şey ögrendim forumdan bu bilgileride bilmeyen arkadaşlar icin genel sohbette konusanlara yardimci olmak amaciyla yaziyorum..satılık bölümüne bir defa jant lastik icin yazdım ondan öte ugramadim dogru duzgun sadece millet ne aliyo ne satiyo ona bakiyorum..yaptigim yanlis bseyse herkesten ozur diliyorum...ha adminlerin gonderisi benle alakalida degilse ben yanlis anlamisim tekrardan ozur diliyorum

Yorum

Satılık 18 cozmo çok kollu jant lastik var isteyene cozmo ön arka tanpon var sis farları panjur uzerinde tel 05305441873 ercan

Yorum

İşleniyor...
                            X