Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan varsa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan varsa

Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan varsa benimle irtibata geçerseniz sevinirim, yaırılmış benim jant adanada yollar mayınlı arazi gibi birine düşmezsen birine muhakkak düşüyorsun.

Ynt: Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan varsa

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ynt: Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan var

Geçmiş olsun :/ Bizim buraların yolları da berbat valla hele caddeleri qeçtim, kavşak çevreleri ile bazı trafik ışıklarının önü.. Kaçacak yer yok yavaşta qirsen yol o kadar bozuk ki. Çukur da var tümseklerde zıpzıp oynuyoruz arabalarımızla Güzelim köyümün yollari bile daha düzqün

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Ynt: Arkadaşlar Bana insignia 18" 5 kollu çelik jant lazım elinde fazla olan varsa

arkadaşlar teşekkür ederim, o kadar bozukki evin önünü süper onlinevs geçecek diye doğal gaz geçecek diye kazdılar tekrar kapattılar lakin yolları bozuk bıraktırlar geçen gün kendi emeğimizle komşuyla beraber kum çekip kapattık evin önündeki,Ama sorumlulara hakkımı helal etmiyorum yazıklar olsun, opelde sağolsun elimizde yok diyor jant yarın insigniayı gidip servise bırakacam hayırlı olsun size veriyorum gelene kadar diyecem almayacam jant gelene kadar, istetmeyi taktım bisiklet gibi oldu güzelim araba 5-6 cm bi kırık var kaynat dedi bi kaç kişi cesaret edemedim mağlum hız yapıyoruz fakat uzun sürerse bu ufacık jant mevusu arabayı değiştiremyşi bile düşünüyrum bmw 520 canavar gibi araba yapmış onda gönlüm var jant yok nezaman geleceği belli değil gibi bi tavır sergiledilerya opel servisi soğuttular güzelim araçtan yarın birgün ALLAH göstertmesin daha büyük bi arıza çıksa demekki yarı yolda bırakacaklar biz opel sahiplerini.

Yorum

ah bu servisler

Yorum

opelin yetkili servisi aradım kendilerinden şikayetçi olduğumu belirttim, Ne hikmetse ne zaman geleceği belli olmayan jant bugün adanaya geldi ve araca takılıyor şuan aldığım en son habere göre. ve şunu öğrendimki ağlamayana meme yokmuş aradaşlar siz siz olun hakkınızı muhakkak arayın Kaskodan yaptırıyorum jantı ALLAH kımet ederse yarın yada cumartesi arabama kavuşuyorum

Yorum

İşleniyor...
            X