Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba.

Merhaba.Ben Kaan.17 yaşındayım.Şehir Eskişehir.Babam 1.6 T Cosmo Beyaz Renk İnsignia Aldı.Daha plakaları falan çıkmamış onu bekliyoruz.Ben bu araç hakkında araştırma yapıyım bilgi ediniyim derken bu site çıktı.Hemen üye oluyum dedim .Çok yararlı bilgiler var sitede çok beğendim.Kafama sorular takıldıkça forumu meşgul edicem gibi gözüküyor.
    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Ynt: Merhaba.

Hoşgeldiniz,babanız doğru seçim yapmış hayırlı olsun
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Konu açmıyımda bu başlık altında soruyum dedim.Nese arabayı gördük falan.Babam adama cam filmini kaça yaparsınız dedi Güvenlikli 600 tl dedi Normal film 400 dedi.Bide kaput koruma sordu 2 sini 750 ye yaparız dedi hem cam filmi hemde kaput koruma.Sonra babam gitti sanayide biyere soruyum bakalım kaç dicekler dedi.Cam filmine 200 tl dedi ordaki adamda.Alt tarafı film olcak bu kadar fark eder mi acaba ya bide arka cam rezistansına zarar verebilirlermi bunu uygularken.

Yorum

Oğlumun adaşısın Kaan.

Güle güle kullanın aracınızı.
        Foruma hoşgeldin. Eğer baban internetle ilgili ise, onu da aramıza bekliyoruz.
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İlk önce welcome

Orjinal yazı sahibi: Mindfreak
          Konu açmıyımda bu başlık altında soruyum dedim.Nese arabayı gördük falan.Babam adama cam filmini kaça yaparsınız dedi Güvenlikli 600 tl dedi Normal film 400 dedi.Bide kaput koruma sordu 2 sini 750 ye yaparız dedi hem cam filmi hemde kaput koruma.Sonra babam gitti sanayide biyere soruyum bakalım kaç dicekler dedi.Cam filmine 200 tl dedi ordaki adamda.Alt tarafı film olcak bu kadar fark eder mi acaba ya bide arka cam rezistansına zarar verebilirlermi bunu uygularken.
          Cam filimlerinin kalitesi , markası ve uygulaması çok önemli piyasada çok ucuza filimler var ama 3 ay sonra renk atması ,soyulma gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz bu yüzden çok ucuzu değilde uzun vadede sorun çıkarmayan bir ürün seçerseniz daha iyi olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
            Oğlumun adaşısın Kaan.

Güle güle kullanın aracınızı.
            Foruma hoşgeldin. Eğer baban internetle ilgili ise, onu da aramıza bekliyoruz.
            Onun arası iyi değildir internetle falan.Onun adına ben aracı oluyorum

Yorum

welcome aracın renginin beyaz olmasınıda gökhan bey yorumlasın.
              İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Hoşgeldin
                bu tür konularda servise değil de piyasada işin ehli olmuş yerlere bakmakta fayda var. ne de olsa servisin işi cam filmi yapmak değil.
                InsigniaTEAM

Yorum

welcome

Yorum

welcome

Arabanız hayırlı olsun
                    Kazasız belasız iyi qünlerde kullanmanız dileğiyle.
                    Beyaz renk cosmo da başka bi qüzel

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome aramıza.
                      Ben tavan folyoyu ve kaput korumayı 650 ye yaptırdım(full kaput+tampon) belki fiyat konusunda bir fikir verebilir.Size kaç mm koruma filmi yapacaklardı? 30,45?
                      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                      2.0 CDTI
                      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bilmiyorum kaç mm olduğunu falan sormadık.

Yorum

peki insignia için lastik paspası hem ekonomik hem kaliteli nerede bulabilirim?
                          [center][IMG]http://i1001.photobucket.com/albums

Yorum

Bekle bekle gelmedi araba ya.Bugün kaskosunu yaptırmış babam.2-3 güne gelcek inşallah.

Yorum

Foruma hoşgeldiniz, birçok konuda faydalanacağınıza eminim. Belki baban da bu vesileyle internetle tanışmış olur. Aracınızı güle güle kullanın.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
                              X