Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir merhaba da benden

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bir merhaba da benden

Herkese selamlar;Yaklaşık bir haftadır 1.6t siyah cosmo sahibiyim.Araç gerçekten çok keyifli.Forumlardan okuduğum ve alırken tereddüt ettiğim tek konu yakıt olayı idi.Şu an 100/9.4-9.5 arası yakıyor.Bahçelievler topkapı arası şimdilik gidip geliyorum.Bundan önceki aracım 2004 megane 2 hb di o da ortalama 8.0-8.2 arası yakıyordu.Öyle korkulacak bir rakam değil yane.Bu keyfe 1.5-2 lt. az bile diyebilirim.

Ynt: Bir merhaba da benden

welcome
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

welcome Aracınız en sevdiğim halde şu an Siyah ve Cosmo Öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim. Keşke babam da sizin gibi tereddütlerini yenip Insignia 1.6T Cosmo Siyahı alsaydı. Nerden okuduysa bir yerden 15 litre yaktığını okumuş vazgeçmiş Neyse hayırlı olsun tekrardan
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Tşk. ettim.15 litre olayı abartı olmuş.Bir depo bitiminde net olarak verileri açıklarım.Şimdilik yol bilgisayarı üzerinden gidiyorum.Benzin depo göstergesine de baktığımda anormal düşüş gözükmüyor.Dediğim gibi net olarak depo bittiğinde herşey ortaya çıkar.

Yorum

kendinizi tanıtmanız mümkün mü?
          F30 Sport+

Yorum

Tabiki yaş 36 turizm ve taşımacılık işiyle uğraşıyorum.İst-bahçelievlerde ikamet etmekteyim.

Yorum

Hayırlı olsun Keyifli sürüşler Kazasız belasız..
              welcome

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaslar abimin A3 bile şehir içinde 9-10.5 litre arası yakıyo insignianı yakıtı bence biraz fazla abartılıyo.Kasa ağır düşük hacim yüksek güç buna bide turbo motor eklenince bu değerler gayet normal bence.Günümüzde 1.6 motor benzinli araçlar insigniaya göre en fazla 1.5-2 litre az yakar benim düşüncem ve tespitlerim bu yönde(astra 105hp de kullandım).Bu keyif içinde biraz fazla yaksın sonuçta asfaltta uçakla dolaşıyosunuz
                Bu arada sayın Krms aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.donanıma bide sunroof ekletseymişiniz işte o zaman rüyalarıma tercüman olurdunuz süper bişey oluyo sunrooflu hali Resimlerinizide bekliyoruz.

Yorum

Tşk ediyorum iyi temenniler için herkese kazasız belasız sorunsuz sürüşler.Bende sunroof lu çok istedim ama araç sayısı ve rengi çok kısıtlı idi.2011 lerin eylül ayından sonra geleceğini varsayarsak ki öyle söylendi içi siyah olarak bi tek bu ve beyaz vardı.Tercihimi bu yönde kullandım.Sunroof içinde küçük olduğunu ve araçta şık durmadığını ve içini çokta aydınlatmadığı yönünde söylendi.Satıcı politikasıda olabilir.
                  Bu arada araç zetinburnu balkan oto dan 57,750 alındı.250 tl usb çıkışı olmadığından indirim yapıldı.150 tl yede karter muhafaza koyuldu.Küçük bilgi olsun merak edenler için.

Yorum

Hoş geldiniz. Yeni aracınız güle güle kullanmanız dileği ile.
                    Cuma günü Floryada bir Buluşma yapmıştık. Bundan sonrakilerene de bekleriz.
                    V

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Hoşgeldiniz, aracınızı güle güle kullanın, keyifli sürüşler.. Tekrar welcome

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Hoşgeldiniz. Cosmo için çok iyi fiyat almışsınız yanlız USB çıkışı olmamasını çözemedim :S neden yokmuş?
                        Sunroof konusunda kibar bir açıklama yapmışlar. buradaki bayi müşteriye "ilerde contasından su kaçırır bozulur uğraşırsın" deyip vazgeçirmişti
                        aracınızı kazasız belasız iyi günlerde kullanın
                        InsigniaTEAM

Yorum

Tşk.usb çıkışı siyah renkte yokmuş.Beyaz olan da vardı oysa.Öle söylediler siyaha koymamışlar ve 250 tl indirdiler bunun için.Hatta imza bile attırdılar dava açmayayım böyle aldım diye.
                          Burdan mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım.Mutlaka diğer buluşmalarda olmak isterim.

Yorum

kazasız belasız sürüşler welcome

Yorum

Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve çok keyifli bir araç.Hala alışma devresindeyim ve araç gerçekten baya bir büyük.Ufak tefek dokunmalarım bile oldu.

Yorum

İşleniyor...
                              X