Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Merhaba arkadaşlar Ankarada oturuyorum bankacıyım Allah kısmet ederse insignia 1.6 turbo beyaz cosmo alıcam iyi forumlar.

Ynt: Merhaba

welcome

En kısa zamanda aracınıza kavuşursunuz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Hoşgeldiniz, en kısa zamanda almanızı dilerim
        InsigniaTEAM

Yorum

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten çok istiyorum bakalım

Yorum

welcome
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Hoşbulduk

Yorum

Ayrıca arkadaşlar insignianın frenleri kötü denilmiş doğruluk payı var mıdır ben inanmadım da.

Yorum

kronik bir arka disk çizilmesi vardı o da herksin halloldu garantiden disk ve balatalar değişti.bunun dışında frenle alakalı hiçbir sorun ya da yetersiz fren performansı söz konusu değil.

Yorum

Sizinkini değiştiren sıfır araçlarınkini de değiştirir artık öyle bir sorun kalmamıştır bence.Bu arada Allah hiçbirinize kaza bela vermesin arkadaşlar iyi bakın araçlarınıza oleyy

Yorum

Hoşgeldiniz, daha aracınıza binmeden sorunlarla canınızı sıkmayın, 2010 modelde tüm sorunlar giderilmiştir, koltuğa oturupda gaza bastınız mı herşeyi unutturuyor kerata. Aracınızı güle gle kullanın.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

2010 modellerde giderilmesi sevindirici tüm arkadaşlarıma iyi niyetleri için teşekkür ederim
                        İnisignia gerçekten sınıfının en iyi tasarımına sahip sizce de öyle değilmi rakipleri karşısında.(c5,passat,mondeo)

Yorum

öyle olmasa passattan vazgeçmezdik

Yorum

Hoş geldiniz.
                            İlk önce uye olmanızdan dolayı sizi tebrik ederim. Doğru yerdesiniz
                            Clubümüz Türkiye içerisinde en parlak ve güzel profile sahip clublerden. Ayrıca da çok genç bir club.
                            Insignia yı seçmeniz size güzel bir yaşam çizgisi kazandıracaktır. İlk önce clube uye olarak başlamanız da aracınıza kavuştunuzda,daha bilgli daha hazır olmanızı sağlayacaktır !
                            Sanrım siz ilk bankacı' uyesiniz Tebrik ederim.
                            Ankarada Insignia konusunda özellikle modifiye ile ilgili önde olan arkadaşlar var.
                            Aktif olan uyelerden bazıları ile bir araya gelip bir an önce sahiplerinden artısnı eksisini öğrenin derim.
                            Güzel paylaşımlarda bulunmanız dileği ile!
                            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Bu arada c5 ile insignianın tasarımlarını çok karşılaştırıyorlar izninizle ben bir sentez yapmak istiyorum;
                              İkisini de çok araştırdım.
                              c5 ne sedan ne de liftback gibi duruyor yandan bakınca sivri arkadan bakınca küt bir araç bence tasarımında bir bütünlük yok ayrıca hatlarında bir akıcılık yok ama heybetli bir araç,insignia daha sade ve zarif hatlara sahip ve akıcı bir tasarımı var bence insignia daha bir premium duruyor ayrıca insignianın sacının o akıcılığı ve pürüzsüzlüğü beni çok etkiledi.

Sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ederim iyi forumlar

Yorum

İşleniyor...
                              X