Duyuru

Collapse
No announcement yet.

herkese selam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• herkese selam

Merhabalar benim adım Berk Ankarada oturmaktayım, mesleğim İçmimar ve geçen hafta insignia mı aldım çok şükür 1.6T cosmo beyaz ve çıkıştan landirenzo lpg taktırdım daha önce de astra kullanıyordum 2008 model çok memnun olduğum için tereddüt etmeden bunada taktırmak istedim biraz tuzlu tutsada muhaha Forum da aynı şehirde görüşme imkanı sağlayan arkadaşları da görünce çok sevindim inşallah aktivitelere bende katılabilirim ve umarım herkes kazasız belasız insignialarını kullanırlar...

Ynt: herkese selam

welcome

Keyifli sohbetler

Birşey soracağım aracı 0 mı aldınız 0 sa LPG için niyue bu kadar acele ettiniz Opelin onayladığı henüz bir lpg yok insignia için.

Hayırlı olsun aracınız bu arada

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opel kendisi landirenzo marka lpg takıyor serviste(gm onaylı) ve araç ne kendisi ne de tüp garantiden çıkıyor garanti süresi bitene kadar. Sanırım opelin onayladığı bir sistem yok derken bunu kastettiniz değil mi?

Yorum

olsun amac tasarruf ve turbo keyfı degılmı 50tl ye 160km degılde 180km gıtsın dıye takılır vallahı bu lpg . hosgeldınız buarada ben lpg karsıtı bırıyım kusura bakmayın acıyorum bole arabaları gorunce bızm araclarımız zaten az yakan cok kacan arabalar lpg ye gerek duyulmaz yanı 115lık olsaydı bunları yazmazdım ama Turbo olunca yazmak geldı ıcımden nasıl kıydınız acaba? turbolu arabalarda bas bas bagırıyorlar yapmayın etmeyın dıye

Yorum

Vallahi benim arabayla işim çok oluyor ve açıkcası öyle 3e 5e bakan birisi değilim ama uzun vadede can yakıcı bir benzin tüketimi var turbonun tabi bu kullanımdan kullanıma değişir sürekli turbo kullanmak istemeyen varsa bilemem sıfırdan taktırmamın nedeni 2 sene boyunca aynı zamanlı garanti içinde olucak bir problem olursa servis ilgileniyor görücez bakalım allah yardım ederse kafamız ağrımadan bineriz, ayrıca ilk ve son arabamız değil ya bakalım daha neler çıkarır opel de bize de nasip olur

(Imla duzeltme)

Yorum

3 e 5 e bakmıyorsanız amac neydı ınsallah kafanız agrımaz dıcem ama agrımayanı gormedım daha belki verdır tek tuk ama ,tekrar hosgeldınız hayırlı olsun demek duser bıze

Yorum

amaç senede en az 4500-5000 tl kar etmek teşekkürler görücez bakalım hakkımızda hayırlısı...

Yorum

Hoşgeldiniz, yeni aracınızı güle güle kullanın. Hayırlı uğurlu olsun, sıkıntı veya memnuniyetinizi paylaşırsanız, bizde LPG hakkında daha fazla bilgilenmiş oluruz. Keyifli paylaşımlar diliyorum.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sahinb
                  Opel kendisi landirenzo marka lpg takıyor serviste(gm onaylı) ve araç ne kendisi ne de tüp garantiden çıkıyor garanti süresi bitene kadar. Sanırım opelin onayladığı bir sistem yok derken bunu kastettiniz değil mi?
                  Burdaki garanti Servis garantisidir unutmayın bir sorun çıkarsa takdırdığınız servisten başkasına gitmeyin aracınızı onaylanmamış ürün takdınız diye bağzı parçaları garantide olmasına rağmen garanti dışı bırakırlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz,
                    bir eklemede ben yapıyım, Landirenzo Corsa, Astra Classic III, Astra Sedan için GM onaylı ihihi
                    bu yüzden Fatih abinin dediği gibi taktırdığınız servis değilde başka yere giderseniz garantiye girip girmemesi gittiğiniz servisin insiyatifine kalır.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetler.
                      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Bilgiler için teşekkürler aldığım bayi ve taktırdığım servisde tanıdığım olduğu için fazla düşünmüyorum. Şu an için oraya giderim bir sorun olursa zaten umarım olmaz iyi veya kötü bilgilerimi aktarıcam, ama öğrendiğim iyi oldu başka yere gitmemek gerektiğini

Yorum

İşleniyor...
                        X