Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkese selam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Herkese selam

Merhabalar, Batuhan ben. 2015 1.6 T Edition Elegance Insignia ile aranıza katıldım.

Merhaba, hoş geldiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşbulduk, gelir gelmez bir soru sormak istiyorum 1.6 T 170 turbo valfi piyasada bulunuyor mu?

Yorum

Aynı motora sahibim ama şimdiye kadar arandığını pek de duymadım

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Alırken biraz amatörlük yaptım garip bir şekilde. Aldıktan sonra ustaya götürdüğümde çiğ yakıt arızası olduğu söyledi. Sebebini de turbo valfinin ve hortumunun işlevini yerine getirememesi olarak açıkladı. Parçayı burada bulamadığını, yurt dışından sipariş ettiğini söyledi. Mecbur teslim olduk ) 4200 sadece parça fiyatı olarak söyledi bakalım

Yorum

Hoş geldiniz foruma , geçmiş olsun . Hangi şehirde ustanız ? iyi tespit yapmış .

Yorum

Hoşbuldum, İstanbul Kartal oto sanayide ustam, teslim olduk ama iyi usta, 5000 gibi bir fiyat verdi işçilik dahil. Parçayı bekliyoruz bakalım. Ondan sonra performansı daha da artacak inşallah

Yorum

İşleniyor...
              X