Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba! 2.0 insignia alacaklara öneriniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba! 2.0 insignia alacaklara öneriniz?

Herkese merhaba 2011 insignia cosmo 2.0 ile aranızda olacağım yarın. 4-5 aydır sadece insignia baktığım bu süreçte gönlüme göre bir tane buldum ve yarın noter işlemleri olacak. 167 binde. Aldıktan hemen sonra sanayiye çekip yağ pompası sorunu için bir çözüm düşüneceğim. Şuan bir sorunu yok ama biliyorsunuz bu araçlarda patlamaya hazır bomba oluyor değişmez ise. Sizce tüm yağ pompasını değişmek yerine sadece orlingi değiştirmek yeterli olur mu?

Egr ve manifold temizliği yaptırabilirsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: firatkaya View Post
      Herkese merhaba 2011 insignia cosmo 2.0 ile aranızda olacağım yarın. 4-5 aydır sadece insignia baktığım bu süreçte gönlüme göre bir tane buldum ve yarın noter işlemleri olacak. 167 binde. Aldıktan hemen sonra sanayiye çekip yağ pompası sorunu için bir çözüm düşüneceğim. Şuan bir sorunu yok ama biliyorsunuz bu araçlarda patlamaya hazır bomba oluyor değişmez ise. Sizce tüm yağ pompasını değişmek yerine sadece orlingi değiştirmek yeterli olur mu?
      Hayırlı olsun , uzun dönem binecekseniz komple değiştirin derim ,ama patlamada hep oringden oluyor , tercih sizin.

Yorum

2012 yılında parça revize edildi diye biliyorum. Yeni seri pompa almak daha garanti olur bence.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
        X