Duyuru

Collapse
No announcement yet.

selamlarr

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• selamlarr

Selamlar, Ankara Emre...
    Hayatımda hiç opel kullanmamama rağmen sports tourer fikrimi değiştirdi ve A4 3.0 Avant Quattro'mdan vazgeçirdi. Gerçi eski arabamıda satmayı düşünmüyorum ama inşallah opel beni pişman etmez...

2010 sports tourer T. cosmo, panaromik, dvd800, infinity sound...
    .

Ynt: selamlarr

Hoşgeldiniz, aracınızı keyifle kullanmanızı dilerim
    InsigniaTEAM

Yorum

Teşekkür ederim.
      Benim bi kaç takıldığım yer var. Forumdan anladığım kadarıyla dvd800 pek te matah bi alet değil, gerçi bugün bayii de yeni harita çıktı teslimden önce yüklicez dediler ama, sizin bahsettiğiniz flyaudio yu nasıl temin edebiliriz..
      benim araçta 18 lastikler var bana pek arabayı doldurmuyo gibi geldi zaten 19 lar 8.5 miş, tavsiye edermisiniz değiştirmeyi ve nerden bulucağıma dair fikriniz varmı.
      son soru bu araçların motorları ile ilgili sorun yaşan arkadaşlar oldu, bunlar kullanıcı hatasımı yoksa cidden sorun yaşatıyomu..

şimdiden teşekkür ederim...
      .

Yorum

Güle güle kullanın aracınızı
        Forumdaki 2. ST sahibi olacaksınız obaa
        İç-dış renkleri nedir?
        Dvd800 güzel bi alet ama eksikleri çok bence. TV yok, geri görüş kamerası yok, vs...
        19" jantlar gerçekten dolduruyor ama 5 kollu olan değil, 10 kollu olan çok başarılı. onlarla birlikte tank gibi görünüyor araba
        lastik için ilana bakabilirsiniz: http://www.sahibinden.com/insignia_o...QQdisplayitem?
        18" olanları da kışlık için tutabilirsiniz.
        Motorla ilgili sorunu olan pek kimse yok. Motor sağlam, içiniz rahat olsun.
        Araç 1.6T mi 2.0T mi?
        Panaromik cam tavan bambaşka bir şey ama keyfini çıkarmak için arka koltukta oturmanız lazım.

Yorum

welcome

Keyifli Sürüşler ve Paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Insignia 'yi daha da karakteristik bir araba olarak ST ler gösteriyor. Ben alırken dikkat etmedim ve Normalini almıtım daha alışkın olduğum icin ama şimdi baktıkça daha da Stylish bir hal olduğu kanısındayım. güel güle kullnmanızı dileirm. Clubumuze de güzel paylaşımlarda bulunmanız dileği ile. İlgi alanlarınızi mesleğiniz ve hobilerinizi de paylaşır msınız?
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

hoş geldiniz... içiniz rahat olsun öyle kronik bir sorunu yok motorun. İlk çıkan araçlarda bir iki arızalar meydana geldi fakat yeni üretilen modellerde hiçbir sorun yok, hayırlı olsun.
              F30 Sport+

Yorum

Hayırlı uğrulu olsun ve keyifli sohbetler...
                Resimlerle de katkılarınızı bekliyoruz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

resimsiz olmaz tabi ki

Yorum

Tabiki.. vaktim olduğu zaman detay resimleri ekleyeceğim..
                    DVD800 ün yeni bir güncellemesi var diyolar haberi olan varmı?
                    .

Yorum

Aracım 1,6T cosmo, metro mavi, içi bej, dvd800, panoramik sunroof.
                      .

Yorum

Ankara OPİS'e DVD800 2010 geldi. Telefonla ulaşıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz.
                          Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız ve cezasız sürüşler.

Flyaudio'nun ürününü ben ve forumdaki bir çok arkadaşımız merakla bekliyor.
                          İthalatçı firmanın verdiği bilgiye göre, bu ay sonu yada mayıs başı ürünlerini gümrükten çekeceklermiş.

Bu konu ile ilgili ayrı bir başlığımız var.

Ayrıca bir şey sormak istiyorum. FLYAUDIO markasını daka önce kullanmışsınız gibi bir intibamı aldım ?
                          Eğer kullandıysanız ilgili başlığa tecrübelerinizi yazarmısınız.?

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=408.0
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                          X