Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Grand Sport 2018 Enjoy

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Grand Sport 2018 Enjoy

Merhaba
    Geçen hafta İnsignia aldım. Aranıza katılmaktan çok memnunum. Umarım sıkıntısız bir şekilde bu forum da güzel zaman geçiririm.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Hoş geldiniz. Aracını hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Araç hakkında bilmediğim yada anlamadığım birkaç özellik var. Sizlere danışmak istedim.
      1. Aracı dışardan kitledikten sonra neden bagaj kitlenmiyor. Direk bagaj açılıyor. ?
      2. Park sensörü sadece kadranın olduğu ekranda çıkıyor. Göğüsteki büyük ekranda görünmesinin imkanı var mı
      3. Şuan aracım 52 binde , 60 binde ağır bakımları var dediler. V kayışı vs. bunlar bu kmde normal mi
      4. Ankaradayım. Burda opelde garanti uzatımı bu model de yapılabiliyor mu. Eğer yapılmıyorsa bu servis bakımları Ankarada nerde güvenli bir şekilde yaptırabilirim.

Bu sorularıma cevap verirseniz çok memnun olurum.

Yorum

A2 kasa kullanıcısıyım ama ilk 2 maddeye cevap verebilirim gene de. Aracı kilitleseniz de sizin anahtarı algılayınca bagaj açılır. Kilitleyip uzaklaşın mesela, başkası bagajınızı açamacaktır. Park sensöründe ise hiç orta ekranda gösterim olmadı. Hayalet ekran da büyük olmasına rağmen sensör çalışınca çok büyük alan kaplamıyor. Sizin Enjoy'daki ekranın yeterli olacağını düşünmüşlerdir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Sitede mi bir sorun var, yoksa bende mi bilemedim. Günlerdir oturum açamıyorum.
          Bugün ne oldu-nasıl olduysa nihayet girebildim şükür.

Yorum

İlk soruya cevap verilmiş, bu arabaların periyodik bakım tablosu 15-30-45-60-75-90 şeklinde gider. Söylediğiniz ağır bakım (şayet muayyen bakımlar aksatılmamış ise) 120 bin km bakımıdır. Acemi veya ilgisiz-bilgisiz kullanıcı bu periyotları yarıya bile düşürebilir.6 bin kilometrede fren-debriyaj balatası değiştirenler olduğunu biliyoruz. Herhangi bir yetkili serviste bütün bakımları güvenle yaptırabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
            X