Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzmir'den selam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İzmir'den selam

Merhaba arkadaşlar,

Hayırlısıyla 3 hafta oldu 2016 1.6 CDTI Cosmo satın aldım. Insignia daha önce bildiğim bir araba değildi arkadaş tavsiyesine uyarak aldım yeni yeni adapte oldum arabaya gayet memnunum İzmir'den arkadaşlarla tanışmak isterim tamir ve bakım için özel servis Opel Ege Ferit Erçetin in ismi geçiyor forumda bana da çok yakın yeri tavsiye eder misiniz ? Güvenilir ve işinin ehli midir biraz titizim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

welcome keyifli forumlar
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: accept View Post
          Merhaba arkadaşlar,

Hayırlısıyla 3 hafta oldu 2016 1.6 CDTI Cosmo satın aldım. Insignia daha önce bildiğim bir araba değildi arkadaş tavsiyesine uyarak aldım yeni yeni adapte oldum arabaya gayet memnunum İzmir'den arkadaşlarla tanışmak isterim tamir ve bakım için özel servis Opel Ege Ferit Erçetin in ismi geçiyor forumda bana da çok yakın yeri tavsiye eder misiniz ? Güvenilir ve işinin ehli midir biraz titizim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
          Öncelikle hayırlı olsun. Ferit kesinlikle doğru seçim. İnsigniateam İzmir whatsap grubumuz var. Bana numaranızı yollarsanız eklerim sizide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Öncelikle hayırlı olsun. Ferit kesinlikle doğru seçim. İnsigniateam İzmir whatsap grubumuz var. Bana numaranızı yollarsanız eklerim sizide
            yolladım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: accept View Post

yolladım
              ok hallediyorum

Yorum

İşleniyor...
              X