Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocaeliden Selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kocaeliden Selamlar

Merhabalar arkadaşlar...

Yaklaşık 8 aydır. 2016 Model 1.6 cdti Design aracım var... İsmim Fırat.. Kocaeli de yaşıyorum ve avukatlık yapıyorum..

Forumu yeni keşfettim.. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

Hoş geldiniz Fırat Bey. Aracınız hayırlı olsun

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Keyifli paylaşımlar olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crepassio View Post
        Merhabalar arkadaşlar...

Yaklaşık 8 aydır. 2016 Model 1.6 cdti Design aracım var... İsmim Fırat.. Kocaeli de yaşıyorum ve avukatlık yapıyorum..

Forumu yeni keşfettim.. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..
        Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Ben de İzmit'te okul müdürüyüm. İzmit'te iseniz yasaklar kalkınca buluşabiliriz.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

H.g biz iyi forumlar dilerim. Kocaelide bayağı kişi varız sanırım????.

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome keyifli forumlar
              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
              X