Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arda ÇAMOĞLU Bursa’dan selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arda ÇAMOĞLU Bursa’dan selamlar

Herkese merhaba ????
    Yeni insignia kullanıcısı ve forumunuza yeni üye oldum.
    90 Bursa doğumluyum ve Bursada ikamet ediyorum.
    Aracım 2017 grand sport desing 1.6 dizel. Takasla araç bana geçti daha önceden hiç araştırmamıştım ama hoşuma gitti. Performans yol tutuşu güzel biraz konforda beklentiyi karşılamadı ama idare eder ????
    Öncelikle üzerinde halojen ampuller var buradan değişikliğe başlayacağım. Uzun kısa sis geri vites tüm şambaları led yapacağım önerisi olan var mı?

Hoş geldiniz Arda Bey. Aracınız hayırlı olsun.

Insignia'lar konfor anlamında pamuk gibi değillerdir. Yol tutuşun iyi olması için gergin ve yeteri kadar konforludur. Bunun karşılığında da araç salınım yapmaz, yana yığılmaz. Sizin için konfor öncelikliyse jantları küçültüp lastik yanaklarını kalınlaştırabilirsiniz.

Design donanımında ön farlar bildiğimiz çukur ayna şeklinde ve mercek bulunmuyor. Fazla kuvvetli bir ışık kaynağıyla hem aydınlatma veriminiz düşer hem de karşıdan gelenler kulağınızı çok çınlatır. İlk kasa makyajsız kullanıcıları bu anlamda tecrübelidir. Onlar cevap verirse daha iyi olur

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ardacamoglu View Post
      Herkese merhaba ????
      Yeni insignia kullanıcısı ve forumunuza yeni üye oldum.
      90 Bursa doğumluyum ve Bursada ikamet ediyorum.
      Aracım 2017 grand sport desing 1.6 dizel. Takasla araç bana geçti daha önceden hiç araştırmamıştım ama hoşuma gitti. Performans yol tutuşu güzel biraz konforda beklentiyi karşılamadı ama idare eder ????
      Öncelikle üzerinde halojen ampuller var buradan değişikliğe başlayacağım. Uzun kısa sis geri vites tüm şambaları led yapacağım önerisi olan var mı?

hocam nacizane tavsiyem kısaları ellememen çok kötü bir aydınlatma oluyor.merceksiz olduğu için ışık çok dağılıyor ve dağ taş aydınlanıyor yolu aydınlatacağına

Yorum

Selamlar aramıza hoşgeldiniz. Onur Bey'in dediği gibi kısa ve uzun hüzmeler de kullanılan fabrikasyon olmayan ledler, mercek olmadığı için karşıdan gelenin gözünü alıyor, yağmurlu havalarda resmen kör gösteriyor. Tavsiye etmem.

Yorum

İşleniyor...
        X