Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 insignia krom cam cıtası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2016 insignia krom cam cıtası

Merhabalar buğün katıldım aranıza SEFA GÜL ben mimarım proje tasarım ve inşaat uygulama firmam var. @sefaguldesign

istanbulda aracıma krom cam çıtası yaptırmak istiyorum cam lat larında var üstünde yok dört camın üstlerini yaptırmak istiyorum tavsiye edebileceginiz önereceginiz bir yer varmıdır.

2016 insignia design paker aracım

bundan önce 2011 insignia vardı bende opel odak servis de tarık arkadaşımın tavsiyesiyle aranıza katıldım

herkese tekrardan selamlar.

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz. 2014 yılında serviste iki kapı krom üst çıta için 1800 TL istemişlerdi (işçilik hariç). Sonrasında 250TL'ye Titiz kromdan parça alı kendim monte ettim. Arabamı satana kadar, 5 yıl Aydın'ın sıcağında kararma ya da montaj yerinden ayrılma olmadı, öneririm.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Hoş geldiniz Sefa Bey.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

welcome keyifli forumlar
          2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

İşleniyor...
          X