Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Herkese iyi forumlar dilerim,
    Daha önce bir konu açmıştım ancak sanırım konu açmadan önce tanışma başlığına konu açılıp kendimizi tanıtmamız gerekiyormuş bilmiyorum, bu yüzden forum yöneticilerine özür borçluyum. Aranıza Kars'tan katılıyorum. Adım Eren AYDIN, Sinop'luyum ancak Kars'ta çalışmaktayım. 3 yıldır yurt dışında çalışmaktaydım ve şubat 2020 öncesi kesin dönüş yaptım gelir gelmez de çok merak ettiğim ve sevdiğim insignia aracımı İstanbul'dan aldım. Alır almaz da Lovato marka LPG sistemini Candan Mühendislikte Monte ettirdim. Aracım 2011 model Insignia 1.6T 180 HP COSMO, joystiksiz otomatik ve adaptif farlı model ( AFL deniyor sanırım ). Forum gerçekten çok başarılı özellikle Insignia modellerinin kronik arızalarının basitçe savuşturulması noktasında gerçekten çok bilgili konular ve yazılar okudum ve takip ediyorum. Aracımda yaşadığım kronik problemler, emniyet kemeri ve arka havalandırma ızgarasından gelen trim sesleri, bagaj butonunun çalışmaması ve sağ ön far'ın araç soğukken yanmaması veya farları 2 - 3 defa yakıp söndürdükten sonra normale dönmesi. Bu kronik sorunlardan ilk önce bagaj butonunu halletmek için sipariş verdim inşallah bununla alakalı bir video yapıp paylaşmayı düşünüyorum zira youtube'de konuyla alakalı yapılan video kayıtları bölük pörçük. Şimdiden tanıştığıma memnun oldum

Hem ülkeye hem foruma hoş geldiniz

Insignia hakkında en doğru yerdesiniz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
        Hem ülkeye hem foruma hoş geldiniz

Insignia hakkında en doğru yerdesiniz
        Kesinlikle katılıyorum, 1-2 facebook grubundayım da faydalı bilgi, bilinçli kullanıcı diyebileceğim sayılı insan var.

Yorum

Facebook gruplarına ben de baktım neler konuşuluyor diye, aynı sorular her gün soruluyor her gün cevaplanıyor. Forumun güzelliği bilgi arşivi olması.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu gün bagaj switch'ini degistirdim, 100 tl'ye internet üzerinden aldim tikir tikir calisti, bozulma sebebi sanirim toz alma sonrasi tozun tuttugu nem. Direkt yapismis ve pislik dolmus. Muhtemelen yine olacak ama kac yil sonra olur allah bilir.

Yorum

İşleniyor...
            X