Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba,

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba,

Herkese merhabalar,
    Daha önce Astra H 1.6 ve Astra J 1.4Tbenzinli araçlar kullandıktan sonra Seat Leon 1.6tdi Dsg kullandım, şimdi yeni aracım İnsignia GS 1.6 cdti otomatik 2017 model araç ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Aracı almadan öncede forumu çok okudum, iyi veya kötü yorumların hiçbirisi opeli almaktan vazgeçiremedi, şimdi bilgi verebilicek olan arkadaşlara sorum var.

Aracım 62.000 km de kırmızı ışıkta D’de beklerken maalesef fazla sesli titriyor, N veya P ye alınca kesiliyor, bir iki konu başlığı açılmış bununla alakalı ama genelde şikayetler aracın 4-5 sn ye sonra ileri atılması gibi olduğundan bahsedilmiş. Bende ki sorun sabit bir gürültü ayağımı frenden çekene kadar sürüyor.
    Onun dışında 62.000 km de aldığım araçta trim sesi vs yok, ses yalıtımı gayet başarılı rüzgar sesi gibi durumlarla karşılaşmadım. Tabi bunlar ilk gözlemlerim.

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
      X