Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhabalar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhabalar

Herkese merhabalar aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. insignia Grand Sport araç kullanıcısıyım. Yeni aldım aracı. Araba hakkında merak ettiğim bilmediğim bir kaç sorum hakkında bana yardımcı olmanızı rica edebilir miyim?

Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

Grand Sport kullanıcıları her gün artıyor. Sorularınızın cevaplarını bulacağınıza eminim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz

Yorum

Hoş geldiniz...

Yorum

Hoşbulduk çok teşekkürler araçta kafaya taktığım bir sorun var motor soğukken start stop bastığımda marş alırken araç çok kararsız ve titreyerek başlıyor seste azalıyor hız ve devir göstergeleri selamlama yaptığı esnada aracın motoru sanki duracakmış gibi oluyor herseferinde çalışıyor ancak ilk çalıştırmada hep bunu yapıyor motor sıcakken start yaptığımda ise bu sorun olmuyor servise sordum ilk kez duymuş gibiydiler arıza lambası yakmıyorsa sorun olmaz dediler ama baya kafaya taktım videosunu da çektim. Bilgisi olan var mi acaba ne yapmalıyım hiçbir fikrim yok cevaplarsanız çok sevinirim

Yorum

İşleniyor...
            X