Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Airbag

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Airbag

Selamlar öncelikle aranıza yeni katıldım 2009 model opel insignia 1.6T araç aldım br süredir kullanmaktayım 2009 opel Insignia t aracım var aracımda yaklaşık 2 aydır airbag lambası yanıyor herhangi bir kaza darbe olmadı bulunduğum şehirde elektirikçi arkadaşlara götürdüm bilgisayara bagladıkarında araç airbag beyni yanıt vermiyor diğer bütün sayfalara giriyor bir tek airbag beyni yanıt vermiyor bana yardımcı olur musunuz. Teşekkürler

Hoş geldiniz.

İnşallah çözümü basit bir şeydir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Sensor hatasi olabilir akunun kutup basini sokun ve tekrar takin eger ariza devam ediyorsa airbag kontril eden sistem arizalanmistir allah gostermesin olasi bir durumda devreye girmeyebilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Akü kurup başlarını söktüğümüzde teyp code falan ister mi acaba

Yorum

istemez bazen dört camı kalibrasyon yaptırır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Dört camı kalibrasyon yaptırır derken acaba neyi kastetdiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gurbas03 View Post
              Dört camı kalibrasyon yaptırır derken acaba neyi kastetdiniz
              Camların ne kadar açılıp kapanacağını kalibre ediyor. Ekranda çıkan yönergeleri takip ederek yapabilirsiniz. Gayet basit bir olay.
              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Bütün cevaplarınız için teşekür ederim dediklerinizi deneyip Size tekrar dönüş yapıcam

Yorum

Tekrardan selamlar iyi akşamlar bugün aracımın akü kutup başını söküp tekrar taktım yanan airbag hatası söndü gitmediysem 10 tane elektrikçiye gittim aracın airbag beyni yanmış yenilenmesi gerekiyor diye korkuttular 5 dk lık bir sök tak ile olay çözüldü tekrardan teşekkür ederim

Yorum

Geçmiş olsun. İnşallah tekrarlamaz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                    X