Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tanışma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• tanışma

MERHABA BEN SAMSUNDAN fatih ben daha 17 yasındayım araba babamın buraya abimle beraber üye olduk bu arada abimde 19 yasında

Ynt: tanışma

hosgeldiniz buarada nickinizin altındaki takma isim yeri biraz genis olmus düzeltmek zorundayım

Yorum

tesekkur ederım suan yenı oldugum ıcın tam bılmıyorum kullanmayı yardımcı olursanız sevınırım

Yorum

rica ederim

Yorum

bn su yakınlarda arabam hakkında bılgı verecem cok guzel opel gercekten guzel araba yapmıs alalı daha 2 ay felan oldu yola gıttım ısım geregı yol tutusu felan iyi

Yorum

Hoş geldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kardeş hayırlı olsun araban ne yakıyor şehir içi? bnde düşünüorum ama yakıtı düşündürüo
              1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

Hoş Geldiniz.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Hoş geldiniz. Keyifli sohbetler. Sol sütundaki yaş bilgisi herhalde babanıza ait (45)

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

insigniacı

evet 45 babamın yaşı biz arabayı alalı 2 ay oldu araba hakkında şuan hiç bir bilgiye sahip degiliz

Yorum

İşleniyor...
                    X