Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Selamlar.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Selamlar.

Merhaba, Yıllardır takip ettiğim bir forum olmasına rağmen yeni üye oldum. 12 yıllık Opel kullanıcısı olarak, Kasım sonunda forumdan Yusuf Bey' in 1.6 Cosmo Flexride aracını alıp foruma katılma kararı aldım İstanbul' da yaşıyorum. Keyifli forumlar.

Aramıza welcome

Keyifli paylaşımlar , arabanız dolu dolu bir araç , güle güle kullanın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
      Aramıza welcome

Keyifli paylaşımlar , arabanız dolu dolu bir araç , güle güle kullanın
      Teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FarukS View Post
        Merhaba, Yıllardır takip ettiğim bir forum olmasına rağmen yeni üye oldum. 12 yıllık Opel kullanıcısı olarak, Kasım sonunda forumdan Yusuf Bey' in 1.6 Cosmo Flexride aracını alıp foruma katılma kararı aldım İstanbul' da yaşıyorum. Keyifli forumlar.
        Tekrardan güle güle kullan Faruk bey.
        Aramıza Hoşgeldin

Yorum

Hoşgeldiniz

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome keyifli forumlar
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Hoş geldiniz. Güzel bir araç aldınız, hayırlı günlerde kullanın.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                  X