Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni üye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni üye

Herkese selamlar. Az önce Guruba katıldım biraz inceledim başlıkları ve yazılanları. Gerçekten güzel ve doyurucu Bir Forum sitesi kuruculara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Nasip olursa birkaç gün sonra Insignia cosmo sport tourer (2010) satın alacağım. Araç Maltepe'de ve ben Avrupa yakasında oturuyorum. Sizden isteğim ricam Maltepe ve civarında bu araçlardan anlayan (opelci) bir usta tavsiyesi. Tercihim Aracı
    ​​​​​​Experden ziyade bu araçlardan anlayan iyi Bir ustaya göstermek. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Selamlar, aramıza hoşgeldiniz. Gönlünüze göre olur inşallaha bakacağınız araç. : )

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Maltepe E5 kenarında Opel yetkili sevisi Değer var, hiç bir yer bulamazsanız oraya da götürebilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz

Yorum

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nadirce34 View Post
            Herkese selamlar. Az önce Guruba katıldım biraz inceledim başlıkları ve yazılanları. Gerçekten güzel ve doyurucu Bir Forum sitesi kuruculara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
            Nasip olursa birkaç gün sonra Insignia cosmo sport tourer (2010) satın alacağım. Araç Maltepe'de ve ben Avrupa yakasında oturuyorum. Sizden isteğim ricam Maltepe ve civarında bu araçlardan anlayan (opelci) bir usta tavsiyesi. Tercihim Aracı
            ​​​​​​Experden ziyade bu araçlardan anlayan iyi Bir ustaya göstermek. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. Herkese iyi akşamlar diliyorum.
            Aramıza welcome

Kocaeli-Başiskele muhitinde Tarcanlar diye bir ekspertiz şirketi var, üç kardeşler ,
            biri boya ustası, biri kaportacı diğeri ise motor-mekanik ustası. Adamlar ekspertiz
            değil adeta 'Otopsi' yapıyorlar arabalara. Şiddetle tavsiye ederim, youtube Tarcanlar
            diye yazın hemen bulursunuz. Birkaç video izleyin, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Yorum

Hoş geldiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                Selamlar, aramıza hoşgeldiniz. Gönlünüze göre olur inşallaha bakacağınız araç. : )
                Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                  Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Maltepe E5 kenarında Opel yetkili sevisi Değer var, hiç bir yer bulamazsanız oraya da götürebilirsiniz.
                  Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LethalSteel View Post
                    Hoşgeldiniz
                    Hoşbulduk.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                      Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar
                      Hoşbulduk. Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Aramıza welcome

Kocaeli-Başiskele muhitinde Tarcanlar diye bir ekspertiz şirketi var, üç kardeşler ,
                        biri boya ustası, biri kaportacı diğeri ise motor-mekanik ustası. Adamlar ekspertiz
                        değil adeta 'Otopsi' yapıyorlar arabalara. Şiddetle tavsiye ederim, youtube Tarcanlar
                        diye yazın hemen bulursunuz. Birkaç video izleyin, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
                        Teşekkürler. Tercanları biliyorum ve takip ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
                          Hoş geldiniz...
                          Hoşbulduk.

Yorum

İşleniyor...
                          X