Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gene Insignia :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Gene Insignia :)

Herkese Merhaba
    Adım Ömer , 15 ay kadar makyajli 1.4t Kullandıkdan sonra tekrar insignia sahibi olduk.
    2017 GS Exellence Kış Paketli , aracım 44binde 2 hafta oldu alali gayet memnunum.Araç biraz uzun eskisine nazaran alışmaya calisiyorum.
    Gidişi yol tutuşu efsane zaten fakat birkaç sorum var.

-Googleda bu kasaya ait bodykit bulamadim.Bikaç tuningcide var ama güzel difüzör bulamadım.Aliexpress de var birkaç tane.İstanbulda nerede ufak dokunuşlar yaptırabiliriz.
    Yuvarlak egzos çıkıslarını sevmiyorum asimetrik diktörtgen tarzi birşey arıyorum.Piyasadaki herhangi bir difüzör taktirip egzoscuda cift cikis yaptirabilir miyiz istedigimiz gibi ? Makyajli kasada tampondaki plastik kısmı kestirip 2 tane yuvarlak taktirmiştim.
    -Eniştemde 2018 enjoy paket GS var , onun araçda Wİ-Fİ ile telefona baglanip (internetini kullanarak) youtube ve navigasyon kullanabiliyor . Ama ben USB ile baglanip telefondan android auto uygulamasi ile baglaniyorum ve sadece navigasyon ve bikac uygulama var.2018 araçda bu nasil oluyor anlamadim.(arac ayarlarından wifi üzerinden telefonun internetine baglanıyormus)

Saygılar

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz.

Yeni kasayla alakalı aksesuar talebi eski kadar fazla olamaz. Araştırmaya devam derim. Kolay gelsin.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoşgeldiniz. öncelikle önerim sakın üniversal difüzörlerden almayın. abuk subuk arabalara takıyorlar.
        Bodykit olarak şuan sadece opcline ve gsi seçenekleri var.
        Orijinal GSİ tampon ilk zamanlarda eski kasanın tamponları kadar pahalı değildi, isterseniz bi sorgulatın.

Diğer olay için, eniştenizin Enjoy'unda sonradan takılma multimedia olabilir mi?
        InsigniaTEAM

Yorum

Hoşgeldiniz, hayırlı olsun

Yorum

tşk ederim herkese.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
              Hoşgeldiniz. öncelikle önerim sakın üniversal difüzörlerden almayın. abuk subuk arabalara takıyorlar.
              Bodykit olarak şuan sadece opcline ve gsi seçenekleri var.
              Orijinal GSİ tampon ilk zamanlarda eski kasanın tamponları kadar pahalı değildi, isterseniz bi sorgulatın.

Diğer olay için, eniştenizin Enjoy'unda sonradan takılma multimedia olabilir mi?
              Araba servise gitti geldi böyle oldu sanırım , ben yazılım attılar zannettim ama multimedia ekranı aynı

Yorum

İşleniyor...
              X