Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dur kalk ta hararet

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Dur kalk ta hararet

Merhaba arkadaslar istanbul beylikduzunden selamlar 2010 1.6t cosmo aracimi 123 binde aldim aracima 15 bin km once ilk kez tup takildi vede su deposunun catlamasi ile haraetle tanistim su hortumlari vs degisti su yollari degisti lakin simdide 5 dk trafikte dur kalk yapinca hararet yukseliyor devir daimde herhangi bir su sizintisi yok hava yapabilecegi yerler onarıldı bu konu benim çok canımı sıkmaya başladı yardımcı olurmusunuz önerileriniz nedir
    nizam doğan 05059760355

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi daha iyi tanıyabiliriz.

Sorunuza gelirsek, forumda LPG'li araç kullanıcısı epey var ve bir çok sorunun çözümü bulundu. Sizin sorununuz daha çok hararet yapan motorun düzgün tamir edilmemesine benziyor. Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkürler fan kömürleri bitmiş fani değiştik düzeldi fan dur kalkta devreye girmediği için hararet yapiyormus

Yorum

İşleniyor...
      X