Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

cümleden selamün aleyküm gruba yeni kayıt oldum bi tanışmak için konu açayım dedim biraz kendimi anlatayım 22 yaşındayım bursada doğdum ve büyüdüm 2 senelik mekatronik mezunuyum askerlik yapmadım tecilli 2020 gibi askere gidicegim askerlik yapmadıgım için şuanlık valelik yapıyorım . 3 seneden beri opel kullanıcısıyım 2001 model opel vetcram var . Bu sene içinde model yükseltip bir insignia almayı düşünüyorum 2013-2015 arası 1.6 T insginia almayı düşünüyorum hem bilgi almak hemde değişiklik olsun diye foruma kayıt oldum herkeze cümleten hayırlı günler

Hoş geldiniz, öncelikle genelin aksine böyle bir konu açıp başlamanızdan memnun olduk

Hangi okulun Mekatronik bölümünden mezunsun? Ben Kocaeli Üni Gebze MYO Mekatronik bitirdim yıllar önce ama meslekte devam etmedim
    InsigniaTEAM

Yorum

Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Efsane girizgah olmuş. Hoşgeldiniz..

Yorum

Hoş geldiniz keyifli paylaşımlar

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Teşekkürler farklı bir giriş yapayım dedim inşallah en yakın zamanda bir insignia ile daha aktif olucam hala bir arayış içindeyim 1.6 T 2013 A/T model arıyorum forum içinde denk gelirse daha iyi olur insignia sına bakmış biri iyi bir kullanıcıdan almak daha makül geliyor herkeze iyi günler

Yorum

Foruma hoşgeldiniz. Forumu takip ederseniz satanlar oluyor arada bir

Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Malüm sitede bu ilan nolu 686735324 araç mantıklı geldi sizlerinde fikrini almak isterim galiriden olması bi kafamı kurcaladı sizce alıncak bir araçmıdır.

Yorum

Hoş geldiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hoş geldiniz, keyifli paylaşımlar
                    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

hoşgeldiniz
                      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kadirdemir16 View Post
                        Malüm sitede bu ilan nolu 686735324 araç mantıklı geldi sizlerinde fikrini almak isterim galiriden olması bi kafamı kurcaladı sizce alıncak bir araçmıdır.
                        Bunun için farklı bir konu açabilirsiniz. Ama o kadar para bu paket için vermeyin az daha koyun cosmo alın en azından.
                        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

İşleniyor...
                        X