Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba! :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba! :)

Merhaba

Adım Zafer. İstanbul'da yaşıyorum, öğretmenim. Daha önce değişik marka ve modellerde araç kullandım. Yakın zamanda elimdeki aracı satıp/takaslayıp Insignia almak istiyorum.

Teşekkürler

Hocam hoşgeldiniz...Şimdiden hayırlı olsun diyelim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
      Hocam hoşgeldiniz...Şimdiden hayırlı olsun diyelim...
      Çok teşekkürler

Aslında şu anki aracımı almadan önce 2 saat ile bir insignia kaçırmıştım. Basın ekspress'teki Opel bayisinde satılık idi. Benzer iki tane daha vardı ama onlar istediğim gibi değildi

Yorum

Hoşgeldiniz

Allahım gönülünüze göre bir araç nasip eyler inşallah

keyifli paylaşımlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz...
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Hoş geldiniz, nerede çalışıyorsunuz acaba? Bende Bahçeşehir'de bir ilkokulda Müdür Yardımcısıyım.

Yorum

Hoşbulduk bu kadar aktif bir forum beklemiyordum. Neredeyse milyonlarca kullanıcısı olan markaların böyle aktif forumları yok
              Umut Hocam Sefaköy'de çalışıyorum. Nahit Menteşe MTAL'de öğretmenim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Limonata View Post
                Hoşbulduk bu kadar aktif bir forum beklemiyordum. Neredeyse milyonlarca kullanıcısı olan markaların böyle aktif forumları yok
                Umut Hocam Sefaköy'de çalışıyorum. Nahit Menteşe MTAL'de öğretmenim
                Bende Bahçeşehir'de İBB Şehit Savcı Selim Kiraz İlkokulun'dayım. Yolunuz düşerse mutlaka beklerim.

Yorum

Hoşgeldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz

Yorum

Hoşbulduk
                    Bir süredir kayınpederleri misafir ettiğimiz için forumu detaylı inceleyemedim, anca üye oldum. Bugünden itibaren her bölüme bir göz atıp arayışa geçeceğim

Yorum

hoş geldiniz hocam hayırlısı bizde tekrar insignia arıyoruz
                      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
                        hoş geldiniz hocam hayırlısı bizde tekrar insignia arıyoruz
                        Hoşbulduk

Bol miktarda ilan var aslında alım satım sitelerinde ama kim olduğunu bilmediğim kişiden ne olduğunu bilmediğim araç almaktansa böyle forumlardaki kullanıcılardan seceresi belli araç almak daima daha avantajlı diye düşünüyorum. Burada aracın geçmişini, yapılan işlemleri, bakımları, uygulamaları gün gün görebiliyoruz. Bugüne kadarki paylaşımlarında kullandığı dile kadar bütün ipuçları aracın nasıl kullanıldığına dair bilgi veriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Limonata View Post

Hoşbulduk

Bol miktarda ilan var aslında alım satım sitelerinde ama kim olduğunu bilmediğim kişiden ne olduğunu bilmediğim araç almaktansa böyle forumlardaki kullanıcılardan seceresi belli araç almak daima daha avantajlı diye düşünüyorum. Burada aracın geçmişini, yapılan işlemleri, bakımları, uygulamaları gün gün görebiliyoruz. Bugüne kadarki paylaşımlarında kullandığı dile kadar bütün ipuçları aracın nasıl kullanıldığına dair bilgi veriyor.
                          Kesinlikle katılıyorum☺️
                          F30 Sport+

Yorum

Hoş geldiniz. Gönlünüze göre olması dileğiyle . Keyifli paylaşımlar

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Hoş geldiniz. İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                              X