Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul da merhabalar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İstanbul da merhabalar

welcome keyifli forumlar...
    2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      Orjinal yazı sahibi: cagri
      Hoşgeldiniz.

Insignia varmı?
      yoksa ne olacak?

hoş geldiniz
      forumumuzu artniyetle kullanıp reklam ve satış gayesi olabilir kesin olur demiyorum ama günah almayım
      InsigniaTEAM

Yorum

hoşgeldiniz , inşallah forumumuzdaki geçirdiğiniz zamandan keyif alır ve buluşmalarımızda aktif olursunuz..
        www.facebook.com/mstfkls

Yorum

welcome welcome

Yorum

welcome
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

welcome welcome
              [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

welcome

Yorum

Teşekkürler mesajlarınız için.. Birde kullanıcı fotosu koyabilseydim süper olucaktı ama.. reklam amaçlı değil bir müşterimin daveti üzerine siteye ulaştım. Sektörün içinde olan birisi olarak çok sayıda forum sitesine ve organizasyonlara sponsorluklarda bulundum. Bu sitede de banner vermek isterim..Kiminle iletişime geçmeliyim? Ama amacım keyifli otomobil sohbetleri ve yeni dostluklar kurmak. Herkese tekrar teşekkürler güzel dilekler için. cool

Yorum

İşleniyor...
                  X