Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Merhaba arkadaşlar ben istanbuldan emin.yakın zamanda inşallah insignia 1.6t sahibi olcam.Yakıt tüketimi konusunda bilgi verirseniz sevinirim
    1.6 T Cosmo Siyah

Ynt: Merhaba

Hoşgeldiniz, yakıt konusunda kullanıcılar daha doğru bilgi verecektir
    keyifli forumlar dilerim
    InsigniaTEAM

Yorum

teşekkürler
      1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

hosgeldiniz

Yorum

hoş geldiniz... yakıt olarak size şunu diyebiliyrim çok net bir şekilde cruze kadar yakıyor şehir içinde basmazsanız...
          F30 Sport+

Yorum

Yakıyor alet. Ben en az 10'a düşürebildim şehiriçinde.
            [center]
            2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

İlk 10.000 km'den sonra 90km/h sabit hızda 6,2-6,5 arasını yakaladım.
              110-120 sabit hızlarda 7,5 L
              Basarsan karşılığını veriyor, ama karşılığını da alıyor...
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Hoşgeldiniz. Şehiriçi dur kalk kullanımda 9.5 - 10.5 Lt/100km arasında. Şehirdışı sabit hızla 110-120 km/saat hızlarda ise 8.0 - 8.5 Lt/100 km oluyor. Agresif kullanırsanız 11.5 -12.0 Lt/100 km'den aşağı düşmüyor.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

bence bu motor verimliliğine göre gayet normal.. golf 1.6 102 hp leon 1.6 cruze 1.6 kadar yakıyor şehir içinde.
                  F30 Sport+

Yorum

ilkten hosgeldiniz PM den zaten görüstük biz Emin beyle hep dediğim gibi benzin sizin için sorunsa cok uzak durun insigniadan basmazsan 7.5 8.5 arası basarsan 11 dir bu değerler cok NORMALdir sahsen bana yakısı gayet iyi geliyor

Yorum

günlük şehiriçi kullanımda tavsiye etmiyorum yani şöyle hiçbir benzinli arabayı şehiriçi kullanımda tavsiye etmiyorum.özel günlerde uzun yollarda kullanmak için birebir.bi de passat avensis gibi 320 gibi araçları yolda tokatlamak için birebirdir. yakıt değerleri aşırı derece de yüksek değil hatta 110 hp araçlarla aynı yakar basmazsan biz 11 lt den aşağı inemiyoz o ayrı
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

her dediğine katılıyorum uğurcum ama 320i yada d farketmez gecemiyoruz onları bizzat denenmistir

Yorum

320d 177hp okde (320i 150hp ??
                          [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

hersey hp nm değil iste denendi görüldü lastik capı ,kg avantajı vites disli oranları ,vs vs uzar gider

Yorum

320i uzun zaman kullandım passat 2.0tdı yi çok rahat geçiyordum ama insignia turboyu geçiceğini hiç düşünmemiştim çünkü böyle bir yapıştırma olmuyordu araçta 330ci gibi ben insignia t yi öyle hayal etmiştim

vectra 2.2 fln mesela çok güçsüz
                              benim anladım kadarıyla insignia turboda honda accordun 2.4 190hpliği gibi bişi oda pek yapıştırmıyordu koltuğa
                              [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

İşleniyor...
                              X