Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tüm insignia kullanıcıları merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tüm insignia kullanıcıları merhaba

Merhaba,
    ismim Yasin,
    Ankara' da yaşıyorum
    2-3 gündür insignia bakıyorum satış sitelerinde sanırım önümüzdeki hafta alacağım ve bende aranıza katılacağım.
    araç alırken 35 çeşit arabaya ve modele bakmayı sevmiyorum örnek vermek gerekirse benim aradığım aracımdaki belirlediğim özellikler şöyle;

* Araç insignia 1.6 180hp COSMO
    * Deri koltuk ( yarı deri yarı kumaş olabilir ) Bu arada kullanan arkadaşlar bu birinci seçenek hakkında olumlu olumsuz tecrübelerinden bahsederlerse sevinirim
    * flexride şasi sitemi olursa öncelikli
    * turn push kontrol düğmesi mutlaka olmalı
    * Mutlaka Koyu renk ( teknik gri ) füme diye geçen renk sanırım insignia'da füme diye yazılıyor nette
    * navigasyon

umarım önümüzdeki 1-2 hafta içinde aranıza katılmak umuduyla
    herkese tekrar merhaba

Ynt: Tüm insignia kullanıcıları merhaba

welcome , facomx Fatih abinin aracı güzel gerçekten...

Yorum

hoşbulduk ,

50bin civarında bir araç bakıyorum üstad

Yorum

Hoşgeldiniz Yasin bey.

Deri koltuk şık gözükür ama gözüktüğü kadar kullanışlı değildir.Aracınız açık mekanda duruyor ise yazın terletir,kışın da dondurur(ısıtma-soğutma mümkün ancak zaman alıyor).Ayrıca kullanıma bağlı bir süre sonra deri esneyip potluk yapar ve benim sevmediğim görüntüye sahip olur ve bir süre sonra çatlama yapar.Yarı deri yarı kumaş yani cosmo donanımda bulunan koltuk döşemesi aksine kumaşın rahat kullanımını sağlıyor ve yanak kısımlarındaki deri de görüntüye bir artı katıyor.Seçim sizin tabiki ancak ben tercih etmem.

FlexRide sistemi araçlarımızın en olması gereken donanımıdır ancak gerek bayilerin yetersiz bilgisi gerekse de kullanıcıların araştırmamalarından kaynaklı alındıktan sonra en çok memnun kalınan sistemdir.İkincielde az sayıda bu donanıma sahip araç var.Sıfır alınıcak ise birinci sırada seçilmeli.

Renk tamamen size kalmıştır.Bence araca en yakışan iki renk beyaz ve siyahtır.Beyaz aracın hatlarını daha çok ön plana çıkartıyor ve sportif görüntüsüne artı sağlıyor, siyah ise çok asil duruyor.Sizin seçiminize de saygı duyarım bu araca her renk yakışıyor.

Turn-push Navigasyon ile birlikte alınabiliyor.Araca ayrı bir hava kattığı aşikar ancak keşke navigasyon da onun yarısı kadar değer katabilse...

Şimdiden hayırlı olsun aracınız.Umarım istediğiniz donanımda bir araca sahip olursunuz.
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

welcome. Hayırlısı olsun...

Yorum

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sayın eymenkul açıklayıcı bilgileriniz için teşekkür ederim
              insignia kullanıcısından bunları duymak yani ilk ağızdan ve tecrübelerinizi paylaşmış olmanız benim için önemliydi
              benimle aynı düşüncelere sahip olduğunuz için doğru yolda ilerlediğimi görüyorum

flexride şasi
              yarı deri yarı kumaş koltuklar
              turn push
              navigasyon
              siyah ya da teknik gri

bu seçimler sanırım tamamlanmış oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Y2s4N
                sayın eymenkul açıklayıcı bilgileriniz için teşekkür ederim
                insignia kullanıcısından bunları duymak yani ilk ağızdan ve tecrübelerinizi paylaşmış olmanız benim için önemliydi
                benimle aynı düşüncelere sahip olduğunuz için doğru yolda ilerlediğimi görüyorum

flexride şasi
                yarı deri yarı kumaş koltuklar
                turn push
                navigasyon
                siyah ya da teknik gri

bu seçimler sanırım tamamlanmış oldu
                sebazios nickli üyemizin aracı da tam size göre yanlız lpg var aracında extradan..

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=6364.0

Yorum

Hoşgeldiniz, hayirlisi olsun

Yorum

Yasin bey forumda belki görmüşsünüzdür ama bugün saat 18.00'da Konya yolu üzerindeki Opel bayisinde buluşulup bir kahve içmeye gideceğiz.İnsignianız henüz olmasa da tanışma ve sohbet amaçlı gelebilirsiniz.İsterseniz aracınızı bir yere bırakıp bizlerle de gelip araçlarımızı inceleyebilirsiniz.
                    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

teklifiniz için teşekkür ederim şu an dışarı çıkma ihtimalim yok geçen hafta küçük bir ameliyat geçirdim yinede teşekkür ederim umarım bir sonraki buluşmada görüşmek üzere
                      @murat arkadaşımızın aracı çok güzel benim aradığım özellikler mevcut fakat o kadar çıkamıyorum 50 max

Yorum

welcome
                        2015 leon fr

Yorum

welcome
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

Yasin bey düşündüğünüz rakama istediginiz donanimlarda araç bulmanız biraz zor gibi görünüyor. Allah gonlunuze göre versin ne diyelim.

Yorum

yok zor değil aslına bakarsanız 2 tane buldum birisi teknik gri biriside siyah 50bin lira birisi 2010 biri 2009 ufak pürüzler var
                              bakalım hayırlısıysa olur olmazsa aramaya devam ederiz

Yorum

İşleniyor...
                              X